Cześć, jak co tydzień mega się cieszymy, że jest już piątek i możecie odsłuchać, nowego, świeżego i pachnącego kawą odcinka #LPKpodcast ?☕️

I teraz, jak włączacie nasz odcinek to coś się nie zgadza… jak dobrze pamiętacie obiecaliśmy, że będzie gość… noooo i teraz wychodzi – myślicie – Ale walą ściemę, pewnie są mega nieprzygotowani, nikt nie chce z nimi gadać i tak od 3 tygodni gadają i gadają, że ktoś będzie razem z nimi… ? Uwierzcie nam to nie jest ściema, ale Kuba z firmy Kabak – jest tak zapracowany w tym gorącym jak pierniki okresie, że niestety dopiero po nowym roku będziemy mogli odbyć długo zapowiadaną rozmowę – a szykuje się bardzo fajnie.

Tym razem musicie się zadowolić tylko nami…. ale jest jedno ale … w odsłuchu tylko Ja (Adam) i Michał, Ludwik miał turbo ważne sprawy i nie dał rady się z nami spotkać abyście mogli posłuchać jego melodyjnego głosu ?.

A w pierwszym grudniowym odcinku o:

  • Zapowiadamy spotkanie live razem z nami 18 grudnia o godzinie 19 na YouTube, na naszym kanale ?, kto się cieszy ? (Świąteczny!!)
  • Wracamy do mojego ulubionego tematu Pornhub’a i ich kampanii na BlackFriday – niestety przegapiłem subskrypcję roczną ?
  • Inpost w UK od naszego słuchacza Karola
  • Mówimy o RossmanGo i Empiku „go”
  • Zmianie loga w Oplu i mBanku
  • Kryzysach Kawowych
  • aaaaa i jest trochę o naszych Zielonych z GreenCella i tym co upolował Ludwik!

Po resztę zapraszamy do odsłuchania odcinka, ?

Zdjęcie nadesłane od Karola

Dajcie znać jak się wam podobało, zapraszamy na nasze socjale i trzymajcie się ciepło w te zimne dni!

Życzmy wam udanego tygodnia.

Pozdrawiamy,
Adam, Michał


Instagram: @LuznoPrzyKawie
Twitter: @LuźnoPrzyKawie
Projekt okładki: Michał Ślusarski
Głosy: Adam Borodo, Michał Ślusarski
Grupa Telegram i WhatsApp