Witamy was w podkaście, na stronie podcastu dwóch znajomych, przyjaciół, którzy porzucili swoje wygodne życie aby dostarczyć wartościową treść wszystkim, którzy jej potrzebują. Ha… brzmi to zupełnie jak jakiś opis z profilu społecznościowego, osób, które są dla wszystkich. Chyba źle zaczęliśmy. Oddajemy w wasze ręce nasze rozmowy na prawie każdy temat. Na początku pomysłem było, stworzenie podcastu o technologiach i próbie dyskusji na jej temat. Jednak wraz z godzinami spędzonymi nad rozmowami i pomysłami do odcinków okazało się, że chyba jednak nie możemy rozmawiać tylko i jedynie o technologii, czyż nie?

Okazało się, że zaczyna nas słuchać dużo różnych osób i to jest dla nas mega motywujące. Nie wszystkie osoby chcą słuchać o technologii, nie wszyscy są geekami przecież są też inne tematy, które warto poruszać. W cyklu wydawniczym naszego projektu znajdziecie trzy tematy, które staramy się przybliżać. Zawsze na początku miesiąca, pojawia się odcinek #Kubki LPK, gdzie wpadamy do jednej z kawiarni i oceniamy ich kawę i nie tylko. W środku miesiąca w dwóch odcinkach rozmawiamy o wszystkim. A w odcinku, zamykającym miesiąc rozmawiamy z gościem w serii Kreatywni, Produktywni, gdzie przybliżamy wam sylwetki pełnych pasji osób w podejściu do tego co robią na codzień! Jak jesteście ciekawi to zapraszamy was w każdy piątek, punktualnie o 7.00 rano do odsłuchania najnowszego odcinka.

Adam Borodo

Jeden z głosów podcastu, ale to dla was oczywiste jak słuchacie, zawsze zaczynam od słów …Witamy w podkaście Luźno Przy Kawie odcinek… . Lubię nagrywać dla was podcast, zastanawiać się co będzie dla was ciekawe oraz angażujące. Lubię technologię, e-commerce i kompetencje miękkie. Zapraszam was do słuchania naszego podcastu!

Ludwik Chybiński

Lubię samochody, muzykę, ciemne napoje i równie ciemny tytoń.