Witamy was w podkaście, na stronie podcastu dwóch znajomych, przyjaciół, którzy porzucili swoje wygodne życie aby dostarczyć wartościową treść wszystkim, którzy jej potrzebują. Ha… brzmi to zupełnie jak jakiś opis z profilu społecznościowego, osób, które są dla wszystkich. Chyba źle zaczęliśmy. Oddajemy w wasze ręce nasze rozmowy na prawie każdy temat. Na początku pomysłem było, stworzenie podcastu o technologiach i próbie dyskusji na jej temat. Jednak wraz z godzinami spędzonymi nad rozmowami i pomysłami do odcinków okazało się, że chyba jednak nie możemy rozmawiać tylko i jedynie o technologii, czyż nie?

Okazało się, że zaczyna nas słuchać dużo różnych osób i to jest dla nas mega motywujące. Nie wszystkie osoby chcą słuchać o technologii, nie wszyscy są geekami przecież są też inne tematy, które warto poruszać. W cyklu wydawniczym naszego projektu znajdziecie trzy tematy, które staramy się przybliżać. Zawsze na początku miesiąca, pojawia się odcinek #Kubki LPK, gdzie wpadamy do jednej z kawiarni i oceniamy ich kawę i nie tylko. W środku miesiąca w dwóch odcinkach rozmawiamy o wszystkim. A w odcinku, zamykającym miesiąc rozmawiamy z gościem w serii Kreatywni, Produktywni, gdzie przybliżamy wam sylwetki pełnych pasji osób w podejściu do tego co robią na codzień! Jak jesteście ciekawi to zapraszamy was w każdy piątek, punktualnie o 7.00 rano do odsłuchania najnowszego odcinka.

Adam Borodo

Jeden z głosów podcastu, ale to dla was oczywiste jak słuchacie, zawsze zaczynam od słów …Witamy w podkaście Luźno Przy Kawie odcinek… . Lubię nagrywać dla was podcast, zastanawiać się co będzie dla was ciekawe oraz angażujące. Lubię technologię, e-commerce i kompetencje miękkie. Zapraszam was do słuchania naszego podcastu!

Michał Ślusarski

Poszło? No jasne że tak. Pewnie ten opis zmienię jeszcze ze 100 razy bo lubię nowości, głównie te technologiczne. Wiem również co w trawie piszczy jeśli chodzi o środowisko kawowe. Nic co związane z przekazem audio-/-wizualnym nie jest mi obce. No i co tydzień gadam z Adasiem do mikrofonów a Wy możecie to przesłuchać co piątek przy kawie o 7:00 🤙🏼