Zielona energia…

27 marca 2020

Cześć! Jak zawsze piątek i pojawia się #LPKpodcast, zastanawiacie się czy upadliśmy na głowę przez siedzenie w domu czy jak? Skąd ta Zielona energia w tytule ? … Nie mamy zamiaru mówić o zdrowym odżywianiu, ale w sumie może kiedyś, nie chcemy mówić o pochodnych substancji smolistych ?, tylko chcemy pochwalić polską firmę Green Cell a za co?

Jesteśmy tak po prostu, tak jak Luźno Przy Kawie zachwyceni produktami oraz obsługą klienta jaką serwuje nam polska firma z Krakowa. Dzielimy się z wami przemyśleniami o produktach, (które są serio bardzo dobre) i o obsłudze klienta. Michał i ja mamy kilka doświadczeń w kontakcie z tą firmą. Mówimy o produktach, które sami mamy i o procesie reklamacyjnym, który dotknął każdego z nas. W ogólnym rozrachunku jest extra! (Pozdrawiamy Panów ze sklepu stacjonarnego Swiatbaterii w Gdańsku na ul. Hynka 6. (UWAGA PODCAST NIE JEST SPONSOROWANY ?).

W pierwszej części podcastu aby nie dręczyć informacjami, które non stop pojawiają się w mainstreamie wracamy do naszych zachwytów nad firmami oraz produktami, które lubimy. Będzie o nowym Macbooku Air, iPadzie Pro z klawiaturą oraz ponownie, krótko o #OrangeFlex.

Kawa, mikrofon, Adam i Michał w słuchawkach – tak rozpoczyna się dobry „domowy” weekend!

Dzięki, że jesteście z nami. Do usłyszenia.

Pozdrawiamy,
Adam i Michał.

ps. Zostawcie komentarz pod wpisem! i pamiętajcie o naszych socjalach Twitter: @LuźnoPrzyKawie oraz Instagram: @LuźnoPrzyKawie.

Dobrego weekendu!