Cześć. Dzisiaj w 203 odcinku, łączymy się zdalnie niczym spotkanie w MS Teams. Dzisiaj waszymi prowadzącymi są Adam B i Kuba Ś. Na początku oświadczyliśmy, że rzucamy dym… dość kontrowersyjnie. W tematach #LPKpodcast zanurzymy się w fascynującym świecie kreatywnej kampanii z udziałem samego SnoopDoga! Poruszam temat innowacyjnej strategii marketingowej, gdzie gwiazda muzyczna rzuca dym wokół kampanii reklamowej kominków bez dymnych. Jak Snoop Dog wykorzystuje swoją charyzmę i oryginalność, by wzbudzić zainteresowanie produktów z pozoru niespokojnych, a jednak innowacyjnych?

Następnie skupiamy się na technologicznych nowinkach, zaczynając od nowej funkcji zastrzegania numeru PESEL. Jakie możliwości otwiera przed nami ta innowacja? Czy rzeczywiście jesteśmy w stanie skutecznie chronić swoje dane osobowe w erze cyfrowej?

Przechodząc do świata wirtualnych spotkań, omawiamy wykorzystanie sztucznej inteligencji do upiększania tła podczas wideokonferencji w popularnej platformie MS Teams. Jakie są korzyści estetyczne i praktyczne tego rozwiązania? Czy to kolejny krok w kierunku wirtualnej rzeczywistości?

Na koniec eksplorujemy ostatnio popularny kanał na YouTube – Kancelarię Sejmu RP. W jakim celu ten kanał powstał, i jakie treści cieszą się największym zainteresowaniem widzów? Czy polityka może być ciekawa i przystępna dla szerokiej publiczności?

W pigułce:

Zapraszamy do zapisu odcinka na YT:

Po odcinku zapraszamy na mała białą kawę w odcinkach dla patronów!

Do usłyszenia za tydzień!

Pozdrawiamy
Adam, Kuba


Instagram: @LuznoPrzyKawie
Twitter: @LuźnoPrzyKawie
Facebook: @LPKpodcast
Grafiki: @Alstocki
Identyfikacja wizualna: High5Studio.pl
Głosy: Adam Borodo, Adam Sobina, Maciej Welz, Jakub Ścisk
Zostań patronem #LPK