W tym miejscu chcieliśmy, przedstawić wam firmy oraz osoby, które wyraziły chęć współpracy z nami / zaufały nam jeżeli chodzi o naszą twórczość ale również tak bez żadnego „trybu” chcemy ich wyróżnić abyście mieli na oku firmy oraz ludzi, do których zawsze możecie zgłosić się z pytaniem i nie zostaniecie „olani” 😎


Green Cell – feel the power of Fresh Energy!

Nie bez powodu trudno jest znaleźć odcinek podcastu Luźno przy kawie, w którym NIE wspominamy o polskiej firmie Green Cell. 

Dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo z siedzibą w Krakowie. Dostarczyciele świeżej energii, wirtuozi elektromobilności.

Ludzie, których podejście do świata cenimy i prywatnie, i zawodowo. Green Cell szanujemy przede wszystkim za niezwykle wysoki poziom obsługi klienta, za bezproblemowe rozwiązywanie problemów, za godną podziwu skuteczną rywalizację na trudnym rynku, i za jakość oferowanych produktów. Używamy sami my, polecamy też innym.

#greencellglobal #greencell #freshenergy

http://www.greencell.global


Od dwudziestu lat kawawbiurze.pl sukcesywnie realizuje swój cel – dostarczanie klientom najwyższej jakości produktów, na przejrzystych i przystępnych warunkach. 

Oprócz zróżnicowanej oferty najwyższej jakości ekspresów do kawy, kawawbiurze.pl to również odpowiednio dobrane ziarna. Zarówno spod szyldu palarni popularnych, jak i tych wyjątkowych włoskich, rodzinnych i profesjonalnych, które są dostępne wyłącznie u nich.


Kiedy połączymy ze sobą najwyższej klasy urządzenia z ziarnami o wyjątkowych walorach smakowych – pozostanie zatroszczyć się o opiekę posprzedażową. Tu firma kładzie nacisk na kompleksowe i sprawnie wykonane usługi serwisowe. 


Wszystko po to, by nieodzowna w codziennych zmaganiach kawa była pyszna, a jej przygotowanie – szybkie i bezproblemowe. 


Dla naszych słuchaczy przygotowaliśmy oferty rabatowe na wybrane ziarna – obowiązujące kody rabatowe znaleźć możecie podczas uważnego przesłuchania aktualnych odcinków.
Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia oferty firmy kawawbiurze.pl bezpośrednio na jej stronie internetowej.

#kawawbiurze.pl


Do grona naszych partnerów dołączyła firma Deenok.com! Tworzą najwyższej jakości skórki, które nie tylko odświeżają wygląd twojego urządzenia telefon, tablet lub laptop, ale dodają mu również teksturę i lepszą przyczepność. Kojarzycie firmę 3M, prawda? Produkują najlepszą folię na świecie, w rezultacie czego skórki produkowane przez firmę Deenok są ultra trwałe, wodoodporne, a także mają opatentowany klej. Naklejki #LPKpodcast, które możecie znaleźć w różnych miejscach są od firmy Deenok! Dziękujemy i zapraszamy Was na stronę – na 100% znajdziecie coś co Wam się spodoba i będzie doskonale wyglądać na waszych urządzeniach! Deenok.com