Sekcja „O nas” to takie miejsce, w którym w trzeciej osobie pisze się o sobie.

Jeśli szukasz tego to zerknij niżej – tam gdzie są obrazki. Albo wejdź na profil Adama na Twitterze i przeczytaj bio.

Luźno Przy Kawie jako podcast technologiczny powstał z inicjatywy Adama Borodo i Michała Ślusarskiego. Znajomość nawiązana przy kawie zaowocowała nazwą przedsięwzięcia. Proszę jednak pamiętać – luźno PRZY kawie, nie zaś – Luźno O kawie. Choć próby rozwinięcia o motywy czysto kawowe również miały miejsce.

W międzyczasie, któregoś dnia w marcu roku 2020. (tuż przed zapoznaniem się z SARS-CoV-2 – przypadek?) do studia przyszedł Ludwik. Wtedy – jako zaproszony gość.

Long story short – jak mawia anglosaska młodzież – kilkanaście odcinków i sezon później przyszedł na dłużej i nawet dostał swój mikrofon. I tak został.

Michał, w natłoku obowiązków zawodowych, postanowił ruszyć w innym, wymagającym kierunku, pozostawiwszy za sobą dwie gadające głowy.

Luźno Przy Kawie to, oprócz oczywistych fascynacji technologicznych kapitana i założyciela, przede wszystkim przestrzeń do dyskusji na rozmaite tematy.

Co środę (video) i piątek (audio) staramy się dotrzeć do Waszych odbiorników z tym co akurat nam w duszy gra. Dzięki dobroci streamingu video możemy również na bieżąco z Wami dyskutować, a Wy nas – niestety/stety* – oglądać.

Adam Borodo

(Cudo)twórca Luźno Przy Kawie, pierwszy głos, równie pierwszy do rozmowy – na każdy temat.

Miłośnik wszystkiego co nowe. Szczególnie – nowych technologii, e-commerce i zawiłego świata kompetencji miękkich.

Prywatnie – Mąż, ojciec, syn.

Ogólnie – Człowiek orkiestra. Ekspert od streamingu audio i video.

Wie gdzie trzeba wetknąć kabel żeby było słychać.

I (to) widać.

Ludwik Chybiński

W Luźno Przy Kawie początkowo jako gość. Przyszedł na chwilę – został na dłużej. Kariera godna szczebla menedżerskiego znanej sieci restauracji fast food.

Sceptyczny wobec nowych technologii. Z racji lenistwa, strachu przed tym, co nowe. Stara się (bardzo) nie dać po sobie tego poznać.

Amerykanista z ambicjami wykraczającymi poza umiejętności i predyspozycje.

Najbardziej chciałby zostać emerytem.