Rozwinięciem tematu odcinka niech będzie: Od Dyskontów do Strajku Rolników!

W najnowszym odcinku naszego podcastu „Luźno Przy Kawie”, spotykamy się razem z Jankiem, jak zwykle nie trzymając się kurczowo protokołu, łączymy się zdalnie, by przebrnąć przez mieszankę tematów tak różnorodnych, jak oferta polskich dyskontów i… zdjęcia stóp. Tak, dobrze czytacie. Oto krótki przewodnik po naszej dzisiejszej podróży przez meandry aktualności i internetowych absurdów.

Zanim zagłębimy się w meandry dyskusji, pozwólcie, że przywitamy Was ciepłym „Cześć!” przy filiżance kawy (lub herbaty, kto co woli). Dziś w „Luźno Przy Kawie” zabieramy Was w podróż od kuchni, przez polskie dyskonty, aż po… no właśnie, zobaczcie sami.

Tematy Odcinka

  • Historia Sprzedaży Zdjęć na Wikifeet.com Naszą podróż rozpoczynamy od lekkiego i nieco zaskakującego tematu – rynku zdjęć stóp na portalu wikifeet.com. Jak się okazuje, stopy mogą być nie tylko tematem wielu żartów, ale i źródłem dochodu. Kto by pomyślał? A może Janek nadrobił dość popularny odcinek Stópakarza z TikToka?
  • Reklama Porównawcza: Biedronka vs Lidl Następnie przechodzimy do bitwy gigantów – Biedronki i Lidla. Dyskutujemy o dość dziwnej strategii reklamowej Biedronki, która ostatnimi czasy stała się tematem gorących dyskusji. Kto w tej wojnie wyjdzie zwycięsko? A może to konsumenci są prawdziwymi wygranymi?
  • Polityczny Syf: Strajk Rolników Janek zabiera nas w głąb „politycznego syfu”, mówiąc otwarcie o strajkach rolników i ich wpływie na krajową scenę polityczną. To temat, który budzi wiele emocji i z pewnością skłania do refleksji.
  • Digital w Polsce 2024 Jak Polacy korzystają z internetu w 2024 roku? Zajrzymy w statystyki i trendy, próbując zrozumieć cyfrowy krajobraz Polski. To temat, który dotyka każdego z nas, bez względu na wiek czy zainteresowania.
  • Segment Książkowy Nie mogło zabraknąć naszego stałego punktu programu – segmentu książkowego. Tym razem Janek dzieli się wrażeniami nowych zdobyczy książkowych, które można włączyć w nasze wyzwanie książkowe do końca 2024 roku!
    Które pozycje warto dodać do swojej listy? (Tom Shone Christopher Nolan. Reżyser wyobraźni, Maciej Jarkowiec „Rewolwer obok Biblii. W co wierzy Ameryka”)

Zakończenie

Kończymy naszą dzisiejszą podróż po świecie aktualności, kultury i absurdów internetowych. Mamy nadzieję, że towarzyszyliście nam z uśmiechem i że nasze dyskusje choć trochę ubarwiły Wam dzień.

Zapraszamy na stronę naszego partnera podcastu firmę Kawawbiurze.pl – tam z kodem #LPK2024 zniżka -20% na kawę marki Venezia!

Pozdrawiamy
Adam
i Jan


Instagram: @LuznoPrzyKawie
Twitter: @LuźnoPrzyKawie
Facebook: @LPKpodcast
Projekt okładki: Adam Borodo
Identyfikacja wizualna: High5Studio.pl
Głosy: Adam Borodo, Jan Urbanowicz