Cześć wszystkim! W dzisiejszym wpisie rzucimy okiem na najnowszy odcinek naszego podcastu – #218 Sekcja ogrodnicza. Jak wiosna daje o sobie znać, tak my dajemy o sobie słyszeć, przynosząc Wam garść tematów prosto z naszego ogrodu (i nie tylko).

W Intro tradycyjnie łapiemy się na pogaduszkach o tym, co u nas słychać. Ja, zaglądając z Trójmiasta, i Janek, meldujący się z Warszawy, dzielimy się naszymi spostrzeżeniami na temat tego, jak wiosna zaczyna przejmować kontrolę nad pogodą. Rozmowy o codzienności to nasz mały rytuał – sprawdzamy, czy świat wciąż kręci się w dobrym kierunku.

Tematy odcinka:

  • Sekcja ogrodnicza – Jak trudno jest kupić dobrą kosiarkę online – moja odyseja zakupowa i kilka wskazówek, które mogą oszczędzić Wam nerwów.
  • Gdzie nie ma trawy – Natura i życie bez śladu – inspirująca rozmowa z gościem kwietniowego odcinka „Inna Kultura”, który podzielił się z nami swoją filozofią życia w zgodzie z przyrodą.
  • Gala Oskarów – Filmowe święto oczami znawcy – Janek w roli głównego krytyka, przeprowadza nas przez labirynt tegorocznych nagród Oskarów, z niezawodnym zmysłem na filmowe perełki.
  • CDA – Czym jest fenomen CDA? – zastanawiamy się, jak platforma znana z „szemranych” kopii utrzymuje się na powierzchni i przyciąga widzów.
  • InPost – Nowa usługa wysyłkowa – czy paczkomaty InPostu zmienią rynek korespondencji jak znamy?

No i to by było na tyle, jeśli chodzi o odcinek #218. Mam nadzieję, że znaleźliście coś dla siebie w naszym ogrodniczym (i nie tylko) mixie tematów. Nie zapomnijcie subskrybować naszego podcastu, żeby nie przegapić kolejnych odcinków!

Standardowo po rozmowie – przeszedłem do nagrania FlatWhite’a – jeżeli macie ochotę posłuchać zapraszamy do grona patronów i patronek na patreon.com/lpkpodcast

Dzięki za dzisiejsze wsparcie i do usłyszenia wkrótce!

Pozdrawiamy
Adam
i Jan


Instagram: @LuznoPrzyKawie
Twitter: @LuźnoPrzyKawie
Facebook: @LPKpodcast
Projekt okładki: Adam Borodo
Identyfikacja wizualna: High5Studio.pl
Głosy: Adam Borodo, Jan Urbanowicz