#36 Jak sprawić żeby portfel był pełny

12 czerwca 2020

Cześć i czołem! ??. Udało się, w końcu, piątek punktualnie 7 rano i razem z Michałem meldujemy się w waszych ulubionych miejscach z gorącym jak kawa odcinkiem #LPKpodcast.

Wiemy, wiem, że przecież weekend zaczął się w środę, małym piątkiem a my dopiero w piątek 12 czerwca, publikujemy dla was nowy odcinek Luźno Przy Kawie. Pewnie byście chcieli dodatkowo na #NaSpiniePrzyHerbacie ?? . Przykro nam – będzie tylko Luźno Przy Kawie – ale długie bo godzinne i wypełnione jak zawsze mega mięsiwem!

Dzięki, że wrzucacie nam Feedback w każdym możliwym miejscu, damn jak dobrze wiedzieć, że jest ktoś po drugiej stronie komu, intensywne nasiona espresso, zmielone na full wypasie wchodzą z naszą paplaniną! Dzisiaj temat przygotował Michu! Rozmawiamy o tym jak oszczędzić kasę – wykorzystując do tego dobrodziejstwa techniki – czyli FinTechy. Niestety musimy was rozczarować, bo jesteśmy dość mocno stronniczy w naszych poglądach – na czele dość mocno kroczy, nie oglądając się za siebie REVOLUT!

Ciekawi jesteście o czym jeszcze gadamy? to: sorry musicie przesłuchać nowego odcinka! (Ale jeszcze – jaram się iPada Only task który zrobiłem – składałem reklamówkę w LumaFusion na iPadzie – jak żarówka się świecę ze szczęścia).

Życzmy wam, słonecznej pogody! I dobrych rozkmin.
Aaaaa…. dalej jest konkurs dot. Tematów, które chcecie abyśmy poruszyli w #LPK.

Dobrego długiego weekendu i do usłyszenia za tydzień.

Pozdrawiamy,
Adam i Michał!