#38, #39 Uśmiech + Dziary + Vintage + Kawa = Maniek

26 czerwca 2020

Hej! Jest piątek i mamy dla was meeeeegggaaa ciekawy odcinek z nowym gościem #LPKpodcast – Mariusz MANIEK Bulak! 😎 Co za niesamowity człowiek! Jak w nazwie naszego podcastu jest KAWA to i człowiek od „kawy” musiał się pojawić!

Michu specjalnie dla was przygotował opis odcinka:

Wyobraźcie sobie uśmiechniętego wariata który pędzi na swoim vintage składaku, przyodziany w swojej skórze we wszelkich możliwych kolorach niczym jego osobowość, zmierzającego na targ staroci gdzie nie może już się doczekać by wyszukać modele samochodzików, płyty z dobrą muzyką i wszystko co przyciągnie jego oko. Później jadącego do kawiarni gdzie serwuje mega kawkę a przede wszystkim by mieć interakcje z ludźmi która jest dla niego niezmiernie ważna. Niezależnie od humoru po wizycie u tego człowieka wychodzi się z bananem na twarzy. Oto nasz gość odcinka – Maniek. Wpada w dwóch częściach jako, że ma tyle ciekawych rzeczy do opowiedzenia. Miłego odsłuchu

Dokładnie jak napisał Michu – jesteśmy zauroczeni Mańkiem, dlatego w nowym odcinku #LPKpodcast chcieliśmy przybliżyć wam jego postać. Mega sympatyczny człowiek z takim bagażem doświadczeń, że aż miło się słuchać, a jego naturalność jest mega!

Podzieliliśmy z Michałem odcinek na dwie części – aby było dla was ciekawiej – taka była też prośba Mańka – a dlaczego to będzie do odsłuchu w II części odcinka #LPKpodcast o Mańku!

Tym czasem zapraszamy was na Instagram Mańka – serwującego mega kawę z pozytywną energią!

Kilka linków z naszej wspólnej rozmowy (grrr zawładną naszym mikrofonem – ale Maniek, nie gniewamy się na Ciebie 🤓).

Ps. w 44 minucie ale to już chyba w 2 odcinku Maniek mówi jak pić KAWĘ!!! 😎 robiłem to źle całe życie!

Miłego odsłuchu! 🎙🔊

PS. Bardzo, bardzo dziękujemy za gościnę mega kawiarni KAWANA we Wrzeszczu! Ależ macie tam „kawowo!” dzięki!!!
Kawana – Instagram
Kawna – Sklep i Strona Internetowa

Pozdrawiamy,
Adam i Michał

Odcinek 2 LPKpodcast, wywiadu z Mańkiem #39.