Cześć! Jestemyś maksymalnie podekscytowani, oddając w wasze ręce świeży, nowy odcinek LPK podcast z nowego 3 sezonu podcastu. Zmieniliśmy okładkę odcinków, jeszcze otrząsamy się ze znakomitego podsumowania LIVE z waszym udziałem, ale nie zwalniamy i mamy dla was 2 odcinek z cyklu KubkiLPK.

Nowa okładka!

Ależ Michał odwalił mega okładkę, strasznie nam się podoba! Mamy nadzieje, że nowości, które wam przynosimy na ten 3 sezon będą wam leżeć i będziecie słuchać nas wszędzie! Michu chapeau bas, ale wyszło mega! Turbo fajne 😉 Dobra wracajcie do opisu odcinka !

Dzisiaj razem z Michałem zapraszamy was do odsłuchania naszych doznań z picia kawy w Kawiarni LEŃ w Gdańsku! Mega urokliwe miejsce, z super wystrojem i bardzo smaczną kawą. W naszym stylu subiektywnie ocenialiśmy espresso, kawę z mlekiem oraz alternatywę. Przy okazji kawy zwróciliśmy uwagę też na kilka innych elementów. Jesteście ciekawi naszej opinii ? ??

[embed-google-photos-album link=”https://photos.app.goo.gl/7Xhoc3DYZWMYeqgP8″ mode=”carousel”]

Link do albumu

Znakomicie!

Zapraszamy zatem do odsłuchania odcinka, zostawcie komentarz jak się wam podobało i udostępniajcie dalej!

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Życzmy udanego weekendu!
Adam i Michał

ps. Podoba się wam nowe intro? I dodane Outro do odcinka ? ? Jakoś tak nam się rzuciło na nowe, lepsze rzeczy specjalnie dla was!

Instagram: @LuznoPrzyKawie
Twitter: @LuźnoPrzyKawie
Projekt okładki: Michał Ślusarski
Głosy: Adam Borodo i Michał Ślusarski
Kawiarnia LEŃ w Gdańsku