Ostatni piątek miesiąca, toteż czas na nowe #KubkiLPK, prawda? 🤩
 
Otóż nie tym razem. Ponownie nastał czas zamkniętych drzwi kawiarni, dyktat papierowych kubków i ciastek elegancko (choć smutno) zapakowanych na wynos. Przyjęliśmy to z nieukrywanym smutkiem, jednak jak na prawdziwych jazzmanów z krwi i kości improwizacja nie jest nam obca. 💪🎙

Czy wiedzieliście, że włączając przednią kamerę w swoim komputerze lub smartfonie możecie zarówno znaleźć miłość życia jak i uszczęśliwić pewnego sympatycznego wykładowcę? 🤦‍♂️

Ja nie wiedziałem. Ale już wiem. Ponieważ nie tylko słucham #LPKpodcast, ale tym razem — również go współprowadzę. Byłem gościem, teraz siedzę u prawdziwych gości i sobie gadamy.

Tak jak zaczęliśmy o 17:30, tak skończyliśmy o 23:00. To co, drodzy słuchacze, otrzymujecie w ten piękny piątkowy poranek to zaledwie skromna część worka tematów, którymi we trójkę dzielimy się przy każdej możliwej okazji. Tak samo jak dobrze nam się ze sobą rozmawia, tak mamy nadzieję, że Wam się będzie dobrze słuchało. Tym razem:

Pytamy, odpowiadamy i poruszamy kwestie fundamentalne:

  • Jak znaleźć wspólny mianownik dla miłości do sportu i pizzy? (Link i Link i Link)
  • Jakiej aplikacji nie warto zdradzać wagi, wzrostu, a która chciałaby więcej wiedzieć o Waszych wujkach, ciociach i kuzynach? (Link)
  • Czego się słucha, na czym, i właściwie dlaczego?
  • Jaką wizję samochodów przyszłości ma Michał Ślusarski?
  • Link do Plusika w Gmailu

Zachęcamy do dzielenia się doświadczeniami zarówno z obcowaniem z aplikacjami randkowymi, jak i kampaniami reklamowymi, z którymi macie styczność na co dzień.

Zastanawiamy się też dlaczego imiona i nazwiska są istotne w budowaniu wizerunku, dlaczego warto wpisać się w Google oraz w jakim kraju kupić stolik, na którym wygodnie zje się pizzę ze szwedzkimi klopsami.

Prawda, że ważne?

#StrajkKobiet

LPKpodcast, ma krótki przekaz do wszystkich naszych słuchaczek i nie tylko – do wszystkich kobiet w Polsce, jesteście piękne, jesteście silne, należy się wam szacunek i nikt nie ma prawa odebrać wam możliwości decydowania za siebie. Wspieramy was!

Życzmy wam udanego tygodnia.

Pozdrawiamy,
Adam, Michał, Ludwik


Instagram: @LuznoPrzyKawie
Twitter: @LuźnoPrzyKawie
Projekt okładki: Michał Ślusarski
Głosy: Adam Borodo, Michał Ślusarski, Ludwik Chybiński
Grupa Telegram i WhatsApp