Cześć! Jeśli po ostatnim odcinku odczuwaliście niedobór technologii we krwi to mamy dobre wieści — dzisiaj w LPK Podcast jej nie zabraknie. ?

Niezawodny Adam Borodo skutecznie wykorzystał swoją niezawodną, słynną w wielu kręgach, listę przypominajek, umieszczając w niej solidną porcję ciekawostek z cyfrowego życia, dzieląc się swoimi przemyśleniami w sprawie urządzeń, stron, aplikacji oraz ogólnych innowacji. Michał Ślusarski nie pozostał mu dłużny — prześwietlił portfolio marek we władaniu pewnego umiarkowanie owłosionego dżentelmena z Ameryki. Tenże człowiek sukcesu ma również powiązania z pewnym przedsiębiorstwem z Polski, bez którego ciężko wyobrazić sobie funkcjonowanie w 2020r. ?‍♀️

W LPK podcast znajdziecie, drodzy słuchacze, odpowiedzi na palące pytania. Bo do takich należy zaliczyć następujące:

  • Jaki jest najpopularniejszy asystent głosowy w Polsce? (Niespodzianka)
  • Czy Parler to prawdziwa szansa na wolną od cenzury alternatywę dla Facebooka? (Nie)
  • Za ile kradnie się zdjęcia od popularnych blogerek kuchenno-domowo-modowych? (Nie wiadomo)
  • Dlaczego Bill Gates podczas wywiadów przeskakuje krzesła? (Podobno — bo umie)

?? Wiadomości z biznesowego świata tym razem skupią się wokół charakterystycznego okresu, jako że druga połowa listopada to też czas, w którym coraz częściej pojawiają się tematy około świąteczne. Tym razem — jak na duże dzieci przystało — pochylimy się lekko nad sympatycznym spotem LEGO, a Adam zdąży wspomnieć o pewnej czerwonej ciężarówce. Do tego szczypta Black Friday i napięcia związanego z oczekiwaniem na rosnące procenty poprzedzone atrakcyjnym minusem.

A i najważniejsze — Gurbanguly Mälikgulyýewiç Berdimuhamedow postawił pomnik ze złota swojemu ulubionemu psu. Takich lekarzy dentystów i przywódców Turkmenistanu lubimy i szanujemy. Jeśli Pan Gurbanguly Mälikgulyýewiç Berdimuhamedow nas czyta i słucha — pozdrawiamy. ?

Was, drodzy słuchacze, pozdrawiamy przede wszystkim. Dziękujemy każdemu z Was z osobna za czas, który poświęcacie na słuchanie i czytanie. Do następnego, już za tydzień.
Bierzecie słuchawki ? i dobrą kawę ☕️.

Życzmy wam udanego tygodnia.

Pozdrawiamy,
Adam, Michał, Ludwik


Instagram: @LuznoPrzyKawie
Twitter: @LuźnoPrzyKawie
Projekt okładki: Michał Ślusarski
Głosy: Adam Borodo, Michał Ślusarski, Ludwik Chybiński
Grupa Telegram i WhatsApp