Chcę sklep internetowy! gość specjalny Bartosz.

20 lutego 2020

Cześć! Dzisiaj czwartek i pojawia się dla was nowy odcinek z gościem specjalnym Bartoszem Kubatko! Człowiek, który pokochał internet za możliwości jakie daje. Nie jest influencerem, YouTuberem a specjalistą od marketingu internetowego – kochającym ekosystem Google dla marketerów.

Przyjechaliśmy do Bartka, aby porozmawiać z nim jak to naprawdę jest z marketingiem internetowym. Skąd czerpać wiedzę, czy wszystko można sprzedać po uprzedniej analizie danych.

Bartek opowiada bardzo fajne rzeczy o swojej pracy, realizacjach, które przygotowywał dla klientów z branży stomatologicznej oraz narzędziach jakie wykorzystuje!

Bartek potwierdza nasze rozmowy na temat pasji i zainteresowań – jak je pielęgnujemy, dążymy do celu to praca staje się przyjemna bo zaczynamy robić to co lubimy i przy okazji zarabiamy na tym pieniądze!

Konkurs od naszego gościa Bartka!
Napiszcie w komentarzy pod tym wpisem o kampanii, reklamie internetowej jaka zapadła wam najbardziej w głowie! Najfajniejszą, jedną odpowiedź nagrodzimy kartą prezentową do Empiku za 50 zł!

Pozdrawiamy,
Adam i Michał

ps. Dzięki Bartek za spotkanie! (Instagram: @Qbatko)
ps.2 – pamiętajcie o follow w SM na Instagramie i Twiterze.
ps.3 – tak to ta sama karta do Empiku co w grudniu 2019!