Kim jest gość LPK – Ludwik ?

6 marca 2020

Przede wszystkim wielbiciel kawy, dobrego tytoniu i książek. Ambitny człowiek o imponującej wiedzy na każdy temat. Zawsze w dyskusji z rękawa wyciąga tytuł książki i przytacza jej treść odnośnie tematu danej rozmowy. Na codzień zajmuje się tłumaczeniem. Nie jest częścią korporacji tylko robi to niezależnie. Uważa że korpo świat psuje wielu ludzi i nie lubi zadaniowości. Czerpie radość z bycia wolnym człowiekiem a zarazem jest ambitny i zmotywowany. Studiował na PG. I tak serio ma na imię Ludwik (czego mu zazdrościmy). 

To brzmi jak opis z portalu randkowego – a my prezentujemy wam następnego gościa #LPKpodcast, z którym poruszamy tematy związane z Brandingiem i Personal Brandingiem.

W odcinku rozmawiamy o tym dlaczego w Sopocie na Monciaku latem widzimy ludzi z wielkim koniem na piersi, dużą klamrą przy spodniach przetartych na kolanach z literami CK oraz białymi butami jak śnieg w zimę na pomorzu, który staje się powoli luksusem porównywalnym z podróżą dookoła świata, nocując w hotelach pięciogwiazdkowych.

Poniżej e-mail do Ludwika – jak potrzebujecie tłumaczeń oraz biznesowego doradztwa to piszcie bezpośrednio do Ludwika.

mail: ludwik.chybinski@gmail.com

Linki:

Z poważaniem,
Adam i Michał

Życzmy wam udanego weekendu!

ps. Zapraszamy jak zawsze na naszego Instagrama oraz Twittera.