Pompujemy radość #32

22 maja 2020

Cześć! Uwaga uwaga! Dzisiaj bardzo ważny odcinek, każdy z was będzie mógł pomóc! ?? #Pompujemyradosc

W dzisiejszym odcinku mamy przyjemność jak i również nasi słuchacze zajrzeć za kulisy crowdfounding’u.

Ale nie takiego jak rozwamialiśmy w odcinku kilka tygodni temu. Ten jest wyjątkowy bo chodzi o pomoc dzieciakom i sprawienie im prezentu w dniu 1 czerwca.

Studenci z inicjatywy KN Studenckiego Klubu Biznesu który prężnie działa na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego zaplanowali i zorganizowali zbiórkę pieniędzy by wesprzeć Klinikę Pediatrii, Hematologii i Onkologii w Gdańsku ?.

Ich celem jest zakup sprzętu który pomoże w ratowaniu dzieciaków które mierzą się z trudnościami, które są wyzwaniem nawet dla dorosłych. Przesłuchajcie ?? żeby dowiedzieć się więcej ile wysiłku i planowania wchodzi w zorganizowanie takiej akcji.

Tu jeszcze kilka słów od naszych gości:

My – studenci z całej Polski solidarnie ratujemy życie dzieciom chorym na nowotwory!

Akcja Pompujemy Radość jest zorganizowana na rzecz podopiecznych Fundacji z Pompą bezpośrednio związanej z Kliniką Pediatrii, Hematologii i Onkologii w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym.

Koordynacją zajmują się Łukasz Dziekan i Natalia Kasprowicz (którzy grają główną rolę w naszym dzisiejszym odcinku #LPKpodcast) z Koła Naukowego Studenckiego Klubu Biznesu.


Głównym celem jest zakup  specjalistycznego stołu zabiegowego do wykonywania zabiegów pobrania szpiku kostnego i punkcji, które wymagają OGROMNEJ precyzji (koszt około 50 000 zł), ale na tym nie poprzestajemy!

Jesteśmy pełni optymizmu i chcemy zdziałać z Wami jak najwięcej! Mierzymy najwyżej jak się da!


PAMIĘTAJMY w tych niecodziennych czasach O INNYCH. Wpłać, by również Tobie pomaganie weszło w krew! Każda najmniejsza pomoc się liczy. Jest to najlepszy moment na polepszenie życia małych superbohaterów! ?
Finał akcji odbędzie się 1 czerwca – data nieprzypadkowa. Chcemy żeby tegoroczny Dzień Dziecka stał się najgłośniejszy ze wszystkich!  
PAMIĘTAJCIE  #pompujemyradosc !?

Posłuchajcie jak fajnie rozmawiało nam się z Natalią oraz Łukaszem na temat tej akcji! Jesteśmy pod wielkim wrażeniem ich chęci, empatii oraz pełnego zaangażowania!

PS!!

Pod tym linkiem możecie dołożyć swoją cegiełkę jako słuchacze #LPKpodcast!

Zrzutka.pl/pompujemyradosc

Pozdrawiamy i życzymy miłego weekendu!
Adam i Michał

ps. dajcie znać w komentarzach, czy tak samo jak my, jesteście pod wrażeniem ich energii ??