Prouktywni, kreatywni #16

24 kwietnia 2020

Cześć, jak zawsze w piątek od prawie 5 tygodni w kwarantannie witamy się z wami z nowym odcinkiem #LPKpodcast. Dzisiaj dość przewrotnie chcieliśmy podzielić się z wami naszymi przemyśleniami na temat crowdfoundingu.

W pierwszej części jak zawsze w piątek, luźna gadka na odległość przez FaceTime na temat newsów z minionego tygodnia. Mówiliśmy o odpowiedzi Facebooka na Zoom’a, nowym radiu w starym Porsche, jak listonosz chciał zabrać moje rękawiczki na koronę kupione na Aliexpressie ? oraz słuchawkach bezprzewodowych firmy Anker, które będziemy chcieli dla was zrecenzować.

W drugiej części mięsiwo związane z odcinkiem (30 minuta) dla tych którzy chcą przeskoczyć do clue programu zamiast słuchać naszego biadolenia. Dostaliśmy nawet Feedback, że ktoś przesłuchał tylko 30 minut i były same newsy a zabrakło rozmowy o temacie podcastu! Oj, oj… słuchamy do końca ???. A tak na serio jak chacie posłuchać o naszych przemyśleniach i tym co kupowaliśmy na Kickstarterze to zapraszamy do przesłuchania.

Poniżej akcje Kickstarterowe i z Indiegogo, które nam się podobają:

Zapraszamy was również na naszą publiczną grupę #LPKpodast na komunikatorze Telegram – #LPKpodcast (<- link 😉

Dobrego weekendu!
Pozdrawiamy,
Adam i Michał!