Cyber Friday, Cyber Weekend, Cyber Monday czy Cyber Week. Kolejny dzień z „okazjami” traktujemy jak wczorajszy deszcz – był, no i co z tego?

Na szczęście w 112. odcinku o „wyprzedażach” i innych „promocjach” opowiadamy tylko w jednym, zwięzłym fragmencie.

Tak, będzie o Amazonie. I o Allegro też.

Z ważniejszych tematów

  • Porozmawialiśmy co nieco o przycisku „dislike”, który sukcesywnie jest (i będzie) przez YouTube wygaszany.
  • Dwa (a nawet sto czterdzieści dwa) słowa o muzeum Xbox, czyli takiej przestrzeni, w której każdy prawdziwy gracz może zobaczyć ile punktów zdobył w tej grze, co w nią grał 15 lat temu. #ważnesprawy
  • Spotify wjeżdża z rewolucją w postaci synchronicznie wyświetlanych tekstów piosenek. Hiphopheadzi, którzy dopiero wchodzicie w ten świat – jak ja Wam zazdroszczę.
  • Wspomniane wyżej „promocje” – czyli gdzie można tanio kupić siedemnasty ekran do marnowania życia.
  • Ostatni segment czyli wrażenia z przerabiania roweru miejskiego na miejski-elektryczny. Jak poszło? Proszę posłuchać do końca.

Hehe

W środę podczas live na Facebooku zaprezentowaliśmy trailer „horroru” sfinansowanego ze środków firmy X-KOM. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że premiery jednak nie uświadczymy.

„Sam byłem zdziwiony, że x-kom mi złożył taką propozycję. Kiedy ich zapytałem, czemu akurat ja miałbym napisać ten scenariusz, odpowiedzieli, że ich zdaniem mamy bardzo podobne poczucie humoru i estetyki. Hehe.”

Jan (?) Kapela

Cóż, oświadczenie opublikowane w czwartek wskazuje na „decyzję (…) nieprzemyślaną i niepopartą wystarczającą analizą”, sam rzecznik przyznaje:

„Popełniliśmy błąd na etapie analizy (…)”

Wychodzi na to, że błąd popełniony na etapie analizy nie przeszkodził w realizacji produkcji. Dziwaczne zachowania scenarzysty i aktora okazały się być wystarczającym powodem do zawieszenia emisji w przededniu premiery.

Takie to „sensacje” na rodzimej scenie marketingowej.

To tyle na dzisiaj.

Dziękujemy zarówno za obecność na żywo, jak i za uwagę i czas poświęcony na odsłuchanie w formie audio.

Dajcie znać czy fajnie, czy nudno – czego za dużo, a czego za mało. Dajcie znać czy Czarny Piątek to dla Was dzień upolowanych okazji, czy też z premedytacją zakupy przekładacie na później.

Do usłyszenia za tydzień.