Doprawdy takiej kumulacji problemów technicznych nie widzieliśmy od dawna. Porównywać możemy się chyba tylko do bazy piaskarek w każdym mieście wojewódzkim, tuż przed pierwszym „atakiem zimy”.

Przezwyciężywszy przeciwności, zapraszamy do zapoznania się z selekcją wiadomości. Tym razem – większość doniesień z kategorii „kuriozalne”.

Kuriozum pierwsze

Z tego, co się orientuję, jesteśmy wszyscy katolikami, chodzimy do kościoła. Wiadomo, że musimy teraz zagłosować. Apeluję do waszych sumień. Jako samorządowcy za patronkę mamy św. Kingę, której kościół jest u nas od tysiącleci. To by było bałwochwalstwo, gdybyśmy przyjęli odrzucenie rezolucji, którą wtedy żeśmy przegłosowali

Takie oświadczenie wygłosiła Pani Lidia Szewczyk, radna miasta Stary Sącz, z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, po czym zaintonowała „Bogurodzicę”.

Nieco łamiącym się głosem ostatecznie zachęciła (ręką) pozostałych zgromadzonych do powstania, a ostatecznie – do wspólnego odśpiewania pieśni. Ten odśpiew niestety na niewiele się zdał, ponieważ ostatecznie uchwałę wycofano i w Starym Sączu – choć śpiewająco, to jednak bez stref wolnych od LGBT.

Czekamy na płytę.

Kurioza kolejne

Po pierwsze – W Gdańsku prężnie działa – również dźwiękowo – Służba Apostolska Ogień Przebudzenia.

Tymczasem w Internecie spokojnie, krok po kroczku, próbuje zadomowić się kolejny portal, który zrzeszać ma ciemiężone, tłamszone i permanentnie cenzurowane przez złe lewackie media niezależne umysły.

Tak, Albicla to za mało – czeka nas teraz video rewolucja, przesłanie prawdy. Krótko mówiąc – wyłącz telewizor, włącz myślenie, zaloguj się na byeban.pl. Tzn bajban.com. Nie – banbye.pl, tak – byeban.pl. A zresztą…

Kto by za tym nadążył?

Można stracić rachubę. W żadnym wypadku nie należy jednak wspomagać się alkoholem.

Przy wypracowaniu odpowiednich zasięgów – grozi to zaproszeniem na galę Alkomaster. „Rozrywka na najwyższym procentowym poziomie!” głosi strona internetowa. Są państwo ciekawi? To prosimy sobie wygooglać ponieważ linków nie podamy.

Podczas transmisji na żywo niesłusznie zbyliśmy Artura, który słusznie zauważył, że jedna z uczestniczek tej „rozrywki na najwyższym procentowym poziomie!doznała uszczerbku na zdrowiu, wg niej samej – za sprawą „dosypania czegoś do drinka”.

My zaś myśleliśmy, że chodziło o inną rozrywkę na poziomie – walenie sobie z liścia w mordę ku uciesze gawiedzi, jednak nie – była to sprawa alkoholowa. Zwracamy honor.

Pozostałe tematy Odcinka Kuriozalnego:

Na koniec – mniej kuriozalnie.

Dziękujemy za uwagę i obecność podczas transmisji na żywo.
Zapraszamy na nasze profile na Facebooku i na Instagramie.

Zapraszamy również do obejrzenia fotografii naszego słuchacza – Bartka Chęcińskiego – na Instagramie i na jego stronie – checinskibart.com.

Bartek był z nami podczas live – bądź jak Bartek, wpadnij posłuchać i pooglądać.