694 000 godzin materiałów audiowizualnych publikowanych jest co minutę (!) na YouTube. 452 tysiące – stremowanych na Netflixie.

Statystyki z dzisiejszego odcinka mogą pomóc w dosadnym uzmysłowieniu sobie, że prawdą jest to, że jesteśmy ledwie pyłkiem we wszechświecie. Także tym cyfrowym.

Statystycznie rzecz biorąc

Dzisiaj sporo liczb. Naprawdę ciekawych. Koniec każdego roku – siłą rzeczy – łączy się z wszelkiej maści podsumowaniami. Wychodząc na przeciw, idąc pod prąd – część z nich usłyszeć możecie w dzisiejszym odcinku – #115 – Minuta w Internecie.

Serwis Visual Capitalist publikuje niezwykle ciekawe statystyki dotyczące tego jak przepastnym organizmem jest Internet.

Spragnionych innych – momentami równie szokujących – wartości liczbowych odsyłamy zarówno na wyżej wspomnianą stronę, lub do dzisiejszego odcinka właśnie.

Pozostałe tematy odcinka:

Dziękujemy za uwagę

Pozostaje również i Państwu życzyć – bez wyjątków – wszystkiego dobrego. Dziękujemy za obecność na live na Facebooku i aktywność z tą obecnością związaną.

Zachęcamy do regularnych odwiedzin na Facebooku Luźno Przy Kawie, albowiem znajdziecie tam zapis video.

Fakt konieczności obcowania z naszymi twarzami być może nie jest specjalnie zachęcający, za to dodatkowe tematy omówione tylko tam – już bardziej. No to zapraszamy.

A słyszymy się za tydzień.