Witajcie, dzisiaj kawowo i trochę w stylu Old Style

Dzisiaj przygotowaliśmy dla was odcinek pełen emocji, nowości i fascynujących tematów ze świata gier, technologii oraz polskiego przemysłu motoryzacyjnego. Rozmawiamy o wszystkim, co w ostatnim czasie przyciągnęło naszą uwagę, a właściwie uwagę moją i Janka Urbanowicza.

Zbiór tematów dzisiejszego odcinka:

  • Zaczynamy od gorącego tematu tygodnia – Wycieku Zwiastuna GTA VI!

Czy czekacie z niecierpliwością na kolejną odsłonę Grand Theft Auto? My również! W dzisiejszym odcinku odkrywamy tajemnice najnowszego wycieku i spekulujemy na temat tego, co Rockstar Games przygotowuje dla nas w najbliższej przyszłości. A przy okazji rozmawiamy o Florydzie, klimacie, który chcą odwzorować w grze, oraz o naszych ulubionych konsolach i grach.

  • Następnie przenosimy się w świat technologii – Aplikacja Beeper Mini: Android a iMessage!

Długo używana przeze mnie aplikacja łącząca wszytkie komunikatory w jedną wprowadza innowacje dla Androida. Pozwala na przesyłanie wiadomości iMessage z Apple na Androida. Czy to prawdziwe rozwiązanie dla tych, którzy chcieliby połączyć dwie różne platformy? Sprawdźmy to!

  • A potem przenosimy się w fascynujący świat polskiego przemysłu motoryzacyjnego – IZERA gotowa na produkcję?

Rozmawiamy o IZERA, polskim samochodzie elektrycznym, który rzekomo jest gotowy na produkcję. Ale jak to wygląda w praktyce? Jakie wyzwania stoją przed polską motoryzacją? Odpowiadamy na te pytania i omawiamy perspektywy rozwoju tej innowacyjnej marki.

  • Na koniec przenosimy się w świat reklamy – Doskonała Kreacja Reklamowa: Opel #YesOfCorsa!

Podziwiamy kreatywność i pomysłowość za kampanią reklamową Opel #YesOfCorsa. Jakie są sekrety jej sukcesu? Dlaczego ta reklama stała się takim hitem? O tym wszystkim rozmawiamy, analizując wpływ doskonałej kreacji reklamowej na postrzeganie marki i samochodu przez społeczność.

Zapraszamy Was do posłuchania, komentowania i dzielenia się swoimi opiniami! Pamiętajcie także o subskrybowaniu naszego podcastu, aby być na bieżąco z najnowszymi odcinkami! Podzielcie się z nami Waszymi spostrzeżeniami i rekomendujcie nas znajomym!

Przygotujcie się na porcję dobrej kawy i jeszcze lepszych rozmów.

Pozdrawiamy
Adam
i Jan


Instagram: @LuznoPrzyKawie
Twitter: @LuźnoPrzyKawie
Facebook: @LPKpodcast
Projekt okładki: Alan Stocki
Identyfikacja wizualna: High5Studio.pl
Głosy: Adam Borodo, Jan Urbanowicz