Cześć! Nadszedł piątek to i pojawia się nowy odcinek Luźno Przy Kawie Podcast. Zapowiadaliśmy w mediach społecznościowych na naszym Instagramie nowy cykliczny projekt, który na stałe chcemy wpisać w kalendarz wydawniczy Podcastu #LPK.

[embed-google-photos-album link=”https://photos.app.goo.gl/jGHuBJhs7MhHWFvj9″ mode=”carousel”]

Link do albumu.

Jakiś czasem temu, przeprowadziliśmy z Michałem burzę mózgów dotyczącą formatu naszego Podcastu. Nie każdy z was chce słuchać o technologii (chociaż jesteśmy geekami) a podcastów o takiej tematyce jest wiele, chociażby YesWasPodcast – Paweł Orzech i Wojtek Wieman świetnie się uzupełniają i tworzą extra format.(Btw. jak zaczniecie słuchać, to nas nie opuszczajcie – bo można się zakochać w ich chemii ?? a nam będzie smutno ?).

Oczywiście nie oznacza to, że nie będziemy wam opowiadać o tym co nas jara – Będziemy ale trochę mniej niż dotychczas! Dzielimy dla was, podcast na kilka formatów, raz w miesiącu, pewnie na początku pojawi się Wywiad z Ciekawym Gościem – z cyklu Pozytywni (produktywni), Kreatywni – podtrzymujemy to co zaczęliśmy. Naszymi gośćmi byli już Bartek Kubatko, Agnieszka Borodo, Ludwik – człowiek od wszystkiego 😉 , Kinga !, Wydziarany Maniek, Koło Naukowe SKB z akcją #PompujemyRadość, a mamy kolejkę, którą chcemy wam przedstawić!

W środku miesiąca 2 odcinki będą w dobrze znanym wam formacie Luźno Kawowym moim – Adama i Michała, o e-commercie i naszymi przemyśleniami na temat technologii – dla tych co chcą ją trochę bardziej poznać (bo słucha nas dosłownie każdy!!! dzięki).

I na koniec miesiąca – będzie format ten, który dzisiaj słuchacie, albo będzie właśnie słuchać! – KUBKI #LPK. Jako, że jesteśmy Luźno Przy Kawie, mamy w składzie mega speca, artystę od kawy, który jak otworzy szafkę to wypada wszystko co nazywa się aero, srero, przelewo … i inne kawowo możliwe elementy czyli Michał oraz ja osoba, która uwielbia pić kawę hektolitrami – tak się składa, że jak piszę ten opis to też popijam kawę nie tak dobrą jak ta, którą przedstawiamy w #47 odcinku LPK.

W tym formacie, pojawiamy się incognito – bo jak inaczej (przecież i tak nikt nas nie zna) w kawiarni i zamawamiy każdy z nas 3 kawy, jedna pod drugiej. Espresso, Kawę z Mlekiem oraz Alternatywę. Pijemy i oceniamy kawę – według schematu, który podajemy wam w początkowych minutach podcastu. Na warsztat bierzemy wszystko – przesłuchajcie to zobaczycie co… ☕️.

Pamiętajcie, że jest to nasza Subiektywna ocena, którą wystawiamy na koniec odcinka w uśrednionej ocenie Kubków #LPK – na 5 możliwych.

Mamy nadzieje, że razem z nami odkryjecie nowe miejsca na mapie, fajnych kawiarni i sami wpadniecie do jednej, może każdej z nich aby przekonać się czy mieliśmy rację – albo gadaliśmy bzdury (co jest również całkiem możliwe).

W tym tygodniu na Warsztat wzięliśmy Kawiarnię z Gdyni – Kawiarnia TŁOK ! – jak wyszło ? Przkonajcie się sami.

Dajcie znać w komentarzach jak się wam podobało, czy zgadzacie się z naszą opinią oraz może macie jakieś miejsca, które chcielibyście abyśmy ocenili ?. Piszcie w komentarzach pod postem!

Aaaaaaa…. i pamiętajcie, że na Instagramie LPK macie post do 50 odcinka, pod którym prosimy zadawać pytania, które chcielibyście nam zadać ale nie mieliście dotychczas sposobności! Czekamy na wszystkie pytania!

Zapraszamy do odsłuchu! ??

Pozdrawiamy,
Adam i Michał

ps. jak zawsze zapraszamy na kawę do Kawany !