Cześć! Nadszedł piątek to i pojawia się nowy odcinek Luźno Przy Kawie Podcast. Zapowiadaliśmy w mediach społecznościowych na naszym Instagramie nowy cykliczny projekt, który na stałe chcemy wpisać w kalendarz wydawniczy Podcastu #LPK.

[embed-google-photos-album link=”https://photos.app.goo.gl/jGHuBJhs7MhHWFvj9″ mode=”carousel”]

Link do albumu.

Jakiś czasem temu, przeprowadziliśmy z Michałem burzę mózgów dotyczącą formatu naszego Podcastu. Nie każdy z was chce słuchać o technologii (chociaż jesteśmy geekami) a podcastów o takiej tematyce jest wiele, chociażby YesWasPodcast – Paweł Orzech i Wojtek Wieman świetnie się uzupełniają i tworzą extra format.(Btw. jak zaczniecie słuchać, to nas nie opuszczajcie – bo można się zakochać w ich chemii 🤩💪 a nam będzie smutno 😂).

Oczywiście nie oznacza to, że nie będziemy wam opowiadać o tym co nas jara – Będziemy ale trochę mniej niż dotychczas! Dzielimy dla was, podcast na kilka formatów, raz w miesiącu, pewnie na początku pojawi się Wywiad z Ciekawym Gościem – z cyklu Pozytywni (produktywni), Kreatywni – podtrzymujemy to co zaczęliśmy. Naszymi gośćmi byli już Bartek Kubatko, Agnieszka Borodo, Ludwik – człowiek od wszystkiego 😉 , Kinga !, Wydziarany Maniek, Koło Naukowe SKB z akcją #PompujemyRadość, a mamy kolejkę, którą chcemy wam przedstawić!

W środku miesiąca 2 odcinki będą w dobrze znanym wam formacie Luźno Kawowym moim – Adama i Michała, o e-commercie i naszymi przemyśleniami na temat technologii – dla tych co chcą ją trochę bardziej poznać (bo słucha nas dosłownie każdy!!! dzięki).

I na koniec miesiąca – będzie format ten, który dzisiaj słuchacie, albo będzie właśnie słuchać! – KUBKI #LPK. Jako, że jesteśmy Luźno Przy Kawie, mamy w składzie mega speca, artystę od kawy, który jak otworzy szafkę to wypada wszystko co nazywa się aero, srero, przelewo … i inne kawowo możliwe elementy czyli Michał oraz ja osoba, która uwielbia pić kawę hektolitrami – tak się składa, że jak piszę ten opis to też popijam kawę nie tak dobrą jak ta, którą przedstawiamy w #47 odcinku LPK.

W tym formacie, pojawiamy się incognito – bo jak inaczej (przecież i tak nikt nas nie zna) w kawiarni i zamawamiy każdy z nas 3 kawy, jedna pod drugiej. Espresso, Kawę z Mlekiem oraz Alternatywę. Pijemy i oceniamy kawę – według schematu, który podajemy wam w początkowych minutach podcastu. Na warsztat bierzemy wszystko – przesłuchajcie to zobaczycie co… ☕️.

Pamiętajcie, że jest to nasza Subiektywna ocena, którą wystawiamy na koniec odcinka w uśrednionej ocenie Kubków #LPK – na 5 możliwych.

Mamy nadzieje, że razem z nami odkryjecie nowe miejsca na mapie, fajnych kawiarni i sami wpadniecie do jednej, może każdej z nich aby przekonać się czy mieliśmy rację – albo gadaliśmy bzdury (co jest również całkiem możliwe).

W tym tygodniu na Warsztat wzięliśmy Kawiarnię z Gdyni – Kawiarnia TŁOK ! – jak wyszło ? Przkonajcie się sami.

Dajcie znać w komentarzach jak się wam podobało, czy zgadzacie się z naszą opinią oraz może macie jakieś miejsca, które chcielibyście abyśmy ocenili 😎. Piszcie w komentarzach pod postem!

Aaaaaaa…. i pamiętajcie, że na Instagramie LPK macie post do 50 odcinka, pod którym prosimy zadawać pytania, które chcielibyście nam zadać ale nie mieliście dotychczas sposobności! Czekamy na wszystkie pytania!

Zapraszamy do odsłuchu! 🎧🎙

Pozdrawiamy,
Adam i Michał

ps. jak zawsze zapraszamy na kawę do Kawany !