Cześć! Nareszcie piątek! I w wszych ulubionych miejscach już możecie odsłuchać nowy odcinek waszego ulubionego gadania #LPKpodcast! My robimy kawę i dzisiaj razem z nami będzie 3 osoba – Adrian!

Oddajemy wam do przesłuchania nowy odcinek #LPKpodcast w nowo starej serii – Produktywni, Kreatywni! Kończy on powoli sezon 2. W każdy pierwszy piątek miesiąca będziemy mieli dla was wywiad z ciekawą osobą, która żyje wśród nas a robi niesamowite rzeczy, o których nawet nie mieliśmy pojęcia.

Dzisiaj naszym oraz waszym gościem jest Adrian Zyngier, człowiek od zadań specjalnych społeczności Pokoju Dziennego. Znakiem rozpoznawczym jest Czerwony Stołek ?.

Sylwetka naszego gościa napisana przez Michała:

Adrian a może raczej Adek. Łooooo panie wariat jakich mało. Jeśli chcecie go dogonić na jego szybkim kole to lepiej przygotujcie AMG. Wielu fanów próbowało go dogonić by zbić piątkę i strzelić selfie lecz nie wyszło. Jako że pochodzi z Elbląga to lubi skoczyć spić kawke i wrócić bo również jest fanem tego napoju. Cały taki wypad zajmuje mu godzinę z czego 45 minut to konwersacja przy espresso. Kolarskiej łydki może mu pozazdrościć nie jeden. Jeśli już w tych kwestiach to drzemie w nim zwierz a dokładniej mors bo dziwny ten typ i lubi sobie do lodowatej wody wskoczyć. Jak twierdzi nic nie jest w stanie ostudzić jego zapału. Bardzo aktywny członek społeczności „Pokój dzienny”, o hojnym sercu co można stwierdzić między innymi po akcji na WOŚP gdzie na licytacje został wystawiony słynny taboret czyli znak charakterystyczny pokoju dziennego z autografami polskich muzyków. Ambitny chłopak z głową pełną pomysłów i jeszcze nie raz wszystkich zaskoczy.

Jak jesteście ciekawi czym jest Pokój Dzienny oraz kim jest Adrian to zapraszamy was do odsłuchu! Pamiętajcie – kawa do kubka (Tylko z Kawana.pl), usiądźcie wygodnie i delektujcie się naszymi głosami ?.

Profile o których wpominaliśmy w odcinku:

ps. pamiętajcie o #50 odcinku – na isntagjamie czekamy na wasze pytania.

Życzmy wam udanego weekendu! 
Pozdrawiamy,
Adam i Michał