Cześć! Nareszcie piątek! I w wszych ulubionych miejscach już możecie odsłuchać nowy odcinek waszego ulubionego gadania #LPKpodcast! My robimy kawę i dzisiaj razem z nami będzie 3 osoba – Adrian!

Oddajemy wam do przesłuchania nowy odcinek #LPKpodcast w nowo starej serii – Produktywni, Kreatywni! Kończy on powoli sezon 2. W każdy pierwszy piątek miesiąca będziemy mieli dla was wywiad z ciekawą osobą, która żyje wśród nas a robi niesamowite rzeczy, o których nawet nie mieliśmy pojęcia.

Dzisiaj naszym oraz waszym gościem jest Adrian Zyngier, człowiek od zadań specjalnych społeczności Pokoju Dziennego. Znakiem rozpoznawczym jest Czerwony Stołek 😎.

Sylwetka naszego gościa napisana przez Michała:

Adrian a może raczej Adek. Łooooo panie wariat jakich mało. Jeśli chcecie go dogonić na jego szybkim kole to lepiej przygotujcie AMG. Wielu fanów próbowało go dogonić by zbić piątkę i strzelić selfie lecz nie wyszło. Jako że pochodzi z Elbląga to lubi skoczyć spić kawke i wrócić bo również jest fanem tego napoju. Cały taki wypad zajmuje mu godzinę z czego 45 minut to konwersacja przy espresso. Kolarskiej łydki może mu pozazdrościć nie jeden. Jeśli już w tych kwestiach to drzemie w nim zwierz a dokładniej mors bo dziwny ten typ i lubi sobie do lodowatej wody wskoczyć. Jak twierdzi nic nie jest w stanie ostudzić jego zapału. Bardzo aktywny członek społeczności „Pokój dzienny”, o hojnym sercu co można stwierdzić między innymi po akcji na WOŚP gdzie na licytacje został wystawiony słynny taboret czyli znak charakterystyczny pokoju dziennego z autografami polskich muzyków. Ambitny chłopak z głową pełną pomysłów i jeszcze nie raz wszystkich zaskoczy.

Jak jesteście ciekawi czym jest Pokój Dzienny oraz kim jest Adrian to zapraszamy was do odsłuchu! Pamiętajcie – kawa do kubka (Tylko z Kawana.pl), usiądźcie wygodnie i delektujcie się naszymi głosami 😂.

Profile o których wpominaliśmy w odcinku:

ps. pamiętajcie o #50 odcinku – na isntagjamie czekamy na wasze pytania.

Życzmy wam udanego weekendu! 
Pozdrawiamy,
Adam i Michał