Kolejny odcinek #LPKpodcast w składzie zmodyfikowanym. Otóż tak jak tydzień temu Michał narzekał na zabiegany okres przedświąteczny, tak w tym i on padł ofiarą całotygodniowego wygnania. W związku z jego absencją, ponownie nadajemy dla Państwa dwuosobowo. Niezmiennie z manualnie klimatyzowanego studia #LPK.

Z rzeczy nowszych — mamy bit. Za sprawą Jacka i Oskara z Videcastu MinimalnieNiemy towarzyszy nam pilotażowo utwór „Pirate Takeover” autorstwa „Icarus97 – Oskara z MinimalnieNiemy’ch”. Nam się przy nim bardzo przyjemnie rozmawiało, a jak podoba się to Wam, drodzy słuchacze?

Z rzeczy starszych — Adam przygotował dziewiętnastominutowy instruktaż wymiany żarówki H21W w Oplu Insignia SportsTourer. Co taki krążownik może mieć wspólnego ze Star Trekiem? Okazuje się, że dosyć sporo. O tym, że to historia warta odsłuchania, niech świadczy fakt, że Adaś przygotował do niej wyszczególnione punkty i notatki w aplikacji Notion i bardzo ładnie je przeczytał.

Ponadto:

  • Znajdziecie też w dzisiejszym odcinku refleksje z lat minionych, na przykład:
  • O pewnych ważnych cyklicznych zdarzeniach z grudnia, uwzględniających klamki drzwi wejściowych opowie Adam.
  • Obydwaj zastanawiamy się dlaczego zabawki dla dzieci ozdobione są nieprawidłowymi numerami alarmowymi.

A także:

  • Wspominamy historię pewnej rurki z gazem. Prawda że ciekawie?
  • Nie zabraknie klasycznej analizy wspaniałych treści z portalu NowyMarketing.pl autorstwa pani Julii Sienkiewicz
  • Adaś również próbuje swoich sił jako streamer. Jeździ Monster Truckami, komentując to na żywo w podcaście. A to wszystko przez przeglądarkę Google Chrome, na monitorze podłączonym do komputera Apple, za sprawą nowej aplikacji Google Stadia.

Takiego miksu nie przewidział jeszcze nikt, a Wy go, drodzy słuchacze, otrzymujecie za sprawą Adama Borodo i podcastu Luźno Przy Kawie.

Jak zwykle gadało nam się wyśmienicie, tematów poruszyliśmy wiele. Jedne bardziej, inne mniej zajmujące. Wszystkie za to – luźne.

Zapraszamy do odsłuchu odcinka numer sześćdziesiąt dwa.

A za tydzień — 18.12 — proszę sobie zapisać. Będzie odcinek live, na żywo. Z głosem i wizją. To dopiero perspektywa. Odcinek, zgodnie z kalendarzem, będzie świąteczny. Let it — wreszcie — snow.

Uściski.

Życzmy wam udanego tygodnia.

Pozdrawiamy,
Adam i Ludwik


Instagram: @LuznoPrzyKawie
Twitter: @LuźnoPrzyKawie
Projekt okładki: Adam Borodo, Michał Ślusarski
Głosy: Adam Borodo, Michał Ślusarski, Ludwik Chybiński
Podkład muzyczny: O S C A R
Grupa Telegram i WhatsApp