Cześć, Miło nam się z Wami przywitać w 2021. roku ??. Sprawdzaliśmy — ten piątek to wcale nie jest 39.12.2020r. Uff ?.

Odcinek numer sześćdziesiąt sześć z przytupem rozpoczyna Adam Borodo(@shaqui) i – przy wsparciu spojrzenia przenikliwego – pyta o postanowienia noworoczne. No właśnie, macie? Przestrzegacie? Chętnie usłyszymy o tych zrealizowanych, jak i tych do zrealizowania.

Lekko nostalgicznie wracamy też do Kubków LPK. Pandemiczna sytuacja wciąż nie sprzyja kawowym wizytom, a przyznacie, że przy obecnej aurze nic tak człowieka nie zadowoli jak kawa w przyjemnych, ogrzanych okolicznościach. Co nam kawowo w duszach gra dowiecie się w nagraniu, a poza nagraniem — nieustannie zachęcamy do odwiedzania zaprzyjaźnionych kawiarni i wsparcia w postaci zamiany środków płatniczych na plastikowy kubek z płynną namiastką starych (choć nieodległych) czasów.

Źródło: https://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/italy/12162786/Ashes-of-Italian-coffee-tycoon-placed-in-a-huge-coffee-pot-at-his-funeral.html (dostęp 7.01.2021)

Czy ktoś tu myślał, że Nowy Rok to Nowa Ja i że zabraknie wieści o umilaczach życia z logiem nadgryzionego jabłka? No to się mylił, bo są! Adam odebrał paczkę i zamiast do domu to prezent zapakował do plecaka żeby pokazać. Ładny, sami usłyszycie. I tani — raptem 1 borodo (1 BDO = 100 USD)

A skoro o słuchaniu mowa to można zamówić Apple AirPods Max. Michal S (@cuzimmickey) ma skojarzenia z akcesoriami łazienkowymi. Czy słuszne? Czekamy na komentarze.

O dziwo i nietypowo — pojawi się element polityczny. Nie wytrzymaliśmy. Cola za 10zł. Kto to widział? Dość.

Tak naprawdę to luźno, jak zwykle.

Zapraszamy do odsłuchu.

Życzmy wam udanego tygodnia.

Pozdrawiamy,
Adam, Michał, Ludwik


Instagram: @LuznoPrzyKawie
Twitter: @LuźnoPrzyKawie
Projekt okładki: Michał Ślusarski
Głosy: Adam Borodo, Michał Ślusarski, Ludwik Chybiński
Podkład muzyczyny: Icarus97
Grupa Telegram i WhatsApp