Drodzy słuchacze, Jakże miło wprosić się do Waszych cyfrowych podcastoodbiorników w kolejny piękny piątkowy poranek. Dzisiejszy odcinek został dla Was skrupulatnie przygotowany przez Adama i Ludwika. Michał niestety został obdarowany niespodziewaną dokładką pracy po godzinach, toteż dla jego własnego dobra i czystości umysłu — postanowiliśmy nie gonić go specjalnie i nadajemy dla Was dwuosobowo.

Jak to dobrze, że @shaqui ma szerokopasmowy Internet w pracy i w domu. Dzieki tej zdobyczy technologii piątkowy poranek, równo w połowie stycznia, wzbogacić możemy o wspaniałe zestawienie informacji niezbędnych do właściwego wdrożenia się w atmosferę końca tygodnia.

Być może po tym co usłyszycie dzisiaj inaczej spojrzycie na otaczający Was świat. Dlaczego?

Źródło: Pentest Partners za: www.niebezpiecznik.pl
Oto Świat.
  • A te pinezki to co niby? zapytacie.

Spieszymy z odpowiedzią: Jest to mapa użytkowników klatek na penisy [za: Niebezpiecznik] z łącznością Bluetooth, które wymknęły się spod kontroli użytkownikom.

Hm… No tak. A co to za sympatyczny Pan z wąsem? ⬇️

To John Dillerman, bajka dla dzieci od lat 4. o Johnie Dillermanie, który nie panuje nad swoim penisem.

Żeby nie było tak bardzo ch..arakterystycznie — porozmawiamy sobie też o Mafii. Ale nie o grze, ale o wokaliście Mafii Andrzeju „Piasku” Piasecznym, który — jak na dorosłego człowieka przystało — postanowił szampańską zabawą urodzinową podzielić się na Instagramie.

Sekcja technologiczna skupia się tym razem na aktywnościach Amazona (oh shit, here we go again):

  • Adam opowie o serialu z katalogu Amazon Prime, który może osobiście polecić. Od Oli dostaliśmy z kolei (i bardzo za informację dziękujemy) nagranie obrazujące zakupy z przyszłości (teraźniejszości?) w postaci odwiedzin w Amazon Fresh.
  • Użytkownicy Alexy otrzymają dodatkowo receptę na niechciany — choć w pewnych miejscach całkiem możliwy — scenariusz postępowania w razie włamania do mieszkania. [link]
I wiele, wiele więcej. 75 minut istotnych dla życia faktów. Naprawdę warto.

Przypominamy o naszych grupach dyskusyjnych na Whatsapp i Telegram.

Zachęcamy do dołączenia — znajdziecie tam materiały, których się do odcinków nie zmieściły, a także zdarzają się okazje by podglądnąć wcześniej co w piątek zostanie Wam, Drodzy Słuchacze, zaprezentowane.

Na instagramie też się dzieje – rozejrzyj się, wpadnij, podaj koledze.

Dzięki!

Życzmy wam udanego tygodnia.

Pozdrawiamy,
Adam i Ludwik


Instagram: @LuznoPrzyKawie
Twitter: @LuźnoPrzyKawie
Projekt okładki: Adam Borodo, Michał Ślusarski
Głosy: Adam Borodo, Michał Ślusarski, Ludwik Chybiński
Podkład muzyczny: O S C A R
Grupa Telegram i WhatsApp