Cześć ?, Sześćdziesiąty ósmy odcinek podcastu ? Luźno przy Kawie powstał pod wezwaniem kawowych bogów. Do takowych należy zaliczyć również Was, Kochani Słuchacze, albowiem — wywołani za pomocą naszego Instagrama (Klik) i grupy na Whatsappie (Klik) — podzieliliście się z nami swoimi kawowymi miłościami ?☕️ . Bardzo za ten zryw dziękujemy i nieustannie zachęcamy do interakcji za pomocą wyżej i niżej wymienionych.

Za sprawą #Michał Ślusarski, po raz pierwszy od dłuższego czasu, wysyłamy w eter więcej zagospodarowanego kawowo czasu antenowego. Michał, zgodnie z prośbą naszej słuchaczki Kingi, podejmie próbę rozruszania nieco zastałego aspektu naszego podcastu z kofeiną w tle i podzieli się paroma ciekawostkami dotyczącymi alternatywnych (i nie tylko) metod parzenia kawy.

Kwestie technologiczne z kawowymi połączy Adam, który podzielił się z nami jakiś czas temu fantastyczną aplikacją o wdzięcznej nazwie Filtru. Stworzona dla freaków pokroju Michała, przypadła do gustu również człowiekowi, który znany jest z tego, że ma „apkę do wszystkiego” – Adamowi Borodo. To teraz ma też taką do parzenia kawy. Zaskoczenia wśród odbiorców nie przewiduję.

Tak samo jak zaskoczeniem nie powinna być krótka wizyta w filii Apple w Gdyni, gdzie dowiadujemy się, że to, co w istocie małe, wcale nie musi grać cicho.

Tuż obok znajduje się też małe królestwo LEGO — a gdzie możecie znaleźć ten jeden cholerny element zestawu, który Wam zaginął podczas przeprowadzki? Jest pewne miejsce, gdzie znajdzecie każdą brakującą figurkę, klocek, a nawet — cały zestaw.

A na koniec — pełna kultura. Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku i wspaniała funkcjonalność z zakresu Augumented Reality, pozwalająca przenieść się do majestatycznych wnętrz z równie wybitnymi dziełami. A to wszystko z poziomu smartfona. O takie technologie walczymy.

Życzymy Wam udanego weekendu, równie udanego tygodnia i do usłyszenia już za tydzień.

Pozdrawiamy,
Adam, Michał, Ludwik


Instagram: @LuznoPrzyKawie
Twitter: @LuźnoPrzyKawie
Projekt okładki: Adam Borodo
Głosy: Adam Borodo, Michał Ślusarski, Ludwik Chybiński
Podkład muzyczyny: Icarus97
Grupa Telegram i WhatsApp