Strefa Zen, jako że o polskim fintechu Zen dzisiaj zdecydowanie najwięcej. „Cash Rules Everything Around Me” jak śpiewał zespół Wu-Tang Clan, stąd też sezon czwarty zaczynamy od tego co „ważne w życiu jest” jak śpiewał z kolei zespół Breakout.

Za subtelne wsparcie w tworzeniu scenariusza dziękujemy Pawłowi Soczewie. Dobrze mieć takich znajomych.

Co do tego jabłka.

Znacie swoich prowadzących. Skoro mówi Adam Borodo – to oczywistym jest fakt, że o konferencji Apple i nowościach będzie wspomniane. Różnokolorowe (żeby nie powiedzieć tęczowe) komputery stacjonarne stają się faktem. Dobrze, że przedsiębiorstwo z Cuppertino koloruje naszą szarą rzeczywistość.

Kolorowe komputery iMac. Strefa Zen - Luźno Przy Kawie.
Więc chodź, pomaluj mój świat.

Facebook i Clubhouse.

Wydaje się, że kurz po intensywnych początkach aplikacji Clubhouse lekko już opadł. Sytuację tę – przewidywalnie – wykorzystuje Facebook i zapowiada swoją ofensywę w tej wąskiej, choć wydawałoby się – coraz popularniejszej – dziedzinie.

O szczegółach dźwiękowego rozwoju aplikacji na „F” przeczytacie dokładniej w magazynie Press.pl.

Lagun.

Jako że podcast Luźno Przy Kawie w RTM (Real Time Marketingu) się lubuje, nie sposób nie wspomnieć o zabawnym w skutkach przejęzyczeniu jednej z mieszkanek Krakowa.

Wezwany na miejsce akcji patrol interwencyjny KTOZ (Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami) z nieukrywanym uśmiechem wysłuchał Pani z Krakowa, a następnie usunął z krakowskiego osiedla egzotycznego Laguna, który okazał się być ciśniętym z balkonu rogalikiem typu krułasą.

Marki ochoczo zareagowały na ten incydent, jak na nację obfitującą w błyskotliwe i kreatywne umysły przystało. Po selekcję kreacji zapraszamy do portalu NowyMarketing.pl

Strefa Zen.

Uprzejmie dziękujemy i kłaniamy się z wdzięcznością za Waszą uwagę i obecność w 81. epizodzie i początkach czwartego sezonu podcastu Luźno Przy Kawie.

Archiwalne odcinki znajdziecie tutaj: Sezon 1, Sezon 2, Sezon 3;

Pozdrawiamy,
Adam i Ludw


Instagram: @LuznoPrzyKawie
Twitter: @LuźnoPrzyKawie
Facebook: @LPKpodcast
Projekt okładki: Ludwik Chybiński
Identyfikacja wizualna: Michał Ślusarski
Głosy: Adam Borodo,Ludwik Chybiński
Podkład muzyczny: O S C A R
Grupa Telegram i WhatsApp