Gotta have my bowl, gotta have cereal” jak śpiewała nieodżałowana Rebecca Black w utworze „Friday„. Właściwie do końca nie wiemy dlaczego nie jest to główny muzyczny motyw LPK. Być może należałoby to zmienić.

Pośród wielu pytań z kategorii fundamentalnych, dzisiejszy odcinek udzieli Wam odpowiedzi na jedno z ważniejszych: Czy do miski najpierw lecą płatki, czy mleko?

Fun, Fun, Fun, Fun.

Na całe szczęście w naszym wspaniałym gronie słuchaczy mamy badaczy, ankieterów z krwi i kości. Na przykład Adam (ale taki inny Adam), który zbadał preferencje dotyczące jedynego słusznego modelu przyrządzania płatków śniadaniowych.

Mleczne Płatki? Dobrze, ale w jakiej kolejności? Co do czego?

Mamy też ważne sprawy.

Adam S. skorzystał również z okazji i zareklamował bardzo ciekawą debatę online. Zgodnie z obietnicą link znajdziecie poniżej. Również gorąco zapraszamy i zachęcamy do uczestnictwa:

Co z Tą Gospodarką? Kliknięcie w powyższy obrazek przeniesie Was na stronę wydarzenia.

Z kolei w odmętach marketingowej części Internetu udało nam się trafić na bardzo ciekawy wykres obrazujący stosunek popularności sportowców do zainteresowania reklamowanymi przez nich produktami.

Poniżej możecie sprawdzić jak plasują się Wasi faworyci:

Wykres przedstawiający potencjał sprzedażowy produktów promowanych przez sportowców. #84 Luźno Przy Kawie - Mleczne Płatki.
Gdzie jest Andrzej Bargiel?

To co w końcu wypada?

Porozmawiamy sobie również trochę o tym, czym komentatorzy środowisk influencerskich ostatnimi czasy zaprzątają sobie głowę.

Z braku szacunku do omawianych treści – nie będziemy ich tutaj zamieszczać. Wymienimy tylko słowa klucze. Uwaga: kamerki, rajstopy, pogrzeb. Niespecjalnie sprzedawalne słowa kluczowe.

Szkoda zachodu. Za to dyskusja nam wyszła. Mniej luźna, choć wciąż – wartościowa.

Ponadto:

Looking forward to the weekend.

Pięknie dziękujemy za Waszą obecność. Nieustannie zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem mediów społecznościowych – linki poniżej.

Trzymajcie się, cześć.

Pozdrawiamy,
Adam i Ludw


Instagram: @LuznoPrzyKawie
Twitter: @LuźnoPrzyKawie
Facebook: @LPKpodcast
Projekt okładki: Ludwik Chybiński
Identyfikacja wizualna: Michał Ślusarski
Głosy: Adam Borodo,Ludwik Chybiński
Podkład muzyczny: O S C A R
Grupa Telegram i WhatsApp