Cześć! Nowy tydzień, nowy piątek to i nowy odcinek #LPKpodcast! Dzisiaj dość spontanicznie – zrobiliśmy mały FollowUp odcinka Co tu się odpierdala #57 z Gusią, Oliwką i Natalką!

Dzisiejszy odcinek powstał na bazie spontanicznego pomysłu. Jako że otwarcie sprzeciwiamy się niedopowiedzeniom i sprawom wiecznie otwartym postanowiliśmy odcinek #95 poświęcić bezpośredniemu nawiązaniu do odcinka #57.

Na polskich (i nie tylko) ulicach ucichły klaksony, a na głównych drogach próżno szukać już wolno poruszających się samochodowych kolumn. Ten spontaniczny październikowy zryw niósł za sobą mnóstwo emocji, chęci zmian i wiarę w to, że w narodzie wciąż ukryta jest siła i chęć do zmian. Do sprzeciwu wobec opresyjnego prawa, do zjednoczenia się w obronie wartości własnych i innego człowieka. Minęło dziewięć miesięcy a etycy i ministerialni doradcy z pełną powagą po raz wtóry wkładają kij w mrowisko, bez skrupułów sugerując płci pięknej jak ma żyć i czym w tym życiu się kierować.

Naszych gości pytamy czy miały okazję doświadczyć pozytywnych zmian we własnym otoczeniu, wywołanych przez październikowe protesty.

Zachęcamy do dyskusji w komentarzach!

Dzięki dziewczyny, że znalazłyście czas i byłyście z nami.

Dobrego weekendu i tygodnia – do następnego!

Pozdrawiamy,
Adam i Ludw


Instagram: @LuznoPrzyKawie
Twitter: @LuźnoPrzyKawie
Facebook: @LPKpodcast
Projekt okładki: Ludwik Chybiński
Identyfikacja wizualna: Michał Ślusarski
Głosy: Adam Borodo,Ludwik Chybiński
Podkład muzyczny: O S C A R
Grupa Telegram i WhatsApp