Spokojnie – Netoperek to jeno skromny motyw wprowadzający. Pojawił się na jednej z orłowskich kamienic, a my jego obecność sprytnie przekształciliśmy w motyw przewodni odcinka numer 97.

Dzień dobry. Dużo ciekawych tematów w tym tygodniu:

Drugie życie

Kreatywne sposoby na powtórne wykorzystanie już posiadanych produktów. To lubimy. Nie? Tylko my? Najwyraźniej dział marketingu Ikea Canada również, ponieważ sugerują Państwu co możecie zrobić na przykład z takim „czymś” na plastikowe siatki. Wala się to i przeszkadza, a może posłużyć za…? Do sprawdzenia na internetowej stronie kanadyjskiego oddziału IKEA.

Netoperek

Taki oto egzemplarz pojawił się w gdyńskim Orłowie, na elewacji. Prawda, że uroczy?

Skoro o latających dziwakach mowa

W kosmosie pełno już naukowców, biznesmenów i innych obrzydliwie bogatych dziwaków, to naturalną koleją rzeczy zaistnieć pragnie również przedsiębiorstwo, które w kosmos wystrzelić zamierza ładunek zabawek erotycznych.

Wypożyczalnia

Decathlon Polska startuje z bardzo ciekawą usługą wypożyczania rozmaitych sprzętów. Można na dzień, można na tydzień. Oferta stosunkowo przepastna – od stojaków na wędki, przez bieżnie i rowery elektryczne, aż po namioty turystyczne, kajaki i SUPy.

Z asortymentem możecie zapoznać się na stronie Decathlon Rent.

Inne tematy z dzisiejszego odcinka:

To by było na tyle.

Tylko jeśli chodzi o tekst – odcinek (dźwiękowo) tradycyjnie oscyluje w okolicach jednej godziny. Dziękujemy uprzejmie za uwagę i za podesłane głosy, komentarze i opinie. I jak zawsze – Potrzebujemy Was w Naszym Składzie.

Sprawdzajcie nasze profile w mediach społecznościowych, followujcie, przekażcie znajomym. To bardzo pomaga. Tak jak Wasza obecność, na którą liczymy również za tydzień – w piątek, punktualnie o 7. rano.