Piekło zamarzło. Po dwudziestu czterech latach nowy sezon serialu Klan nie rozpocznie się aksamitnym niczym kurtyny największych scen głosem Ryszarda Rynkowskiego. Wciąż nie możemy się otrząsnąć.

Na szczęście (jeszcze) są wakacje.

Wbrew temu co sugerują nam zapełnione po sufit piórnikami, zeszytami i tornistrami alejki sklepów wielkopowierzchniowych, wakacje są, trwają i mają się dobrze. Na dowód tego odcinek rozpoczyna szczegółowy raport z Borów Tucholskich autorstwa red. Borodo. Spoiler: nie było Internetu, za to było całkiem fajnie.

Przyjemna strona YouTube.

Pan Chezjusz ma siedemdziesiąt lat i bardzo dobrze sobie radzi jako twórca treści związanych z grą Minecraft. Czy taka przyszłość czeka również i nas? Nie wiem, chciałbym. Gorąco zachęcamy do nawet pobieżnego zapoznania się z sympatycznym Panem i jego twórczością. Jak sam pisze znaleźć tam można: Rzecz[y] o Minecrafcie dla młodszych i tych starszych.

Przyjaciel potrzebny od zaraz.

Mrożącą krew w żyłach wieść o zmianie motywu muzycznego serialu „Klan” Adam skwitował swoją historią o Kai Paschalskiej i jej, trzeba przyznać – osobliwej, twórczości. Można sobie kliknąć powyżej celem zilustrowania i przypomnienia.

Czy ciekawią Was inne historie z Adasiowych czasów puszczania muzyki w mniej- i bardziej prestiżowych miejscach na i m p r e z o w e j m a p i e T r ó j m i a s t a? Prosimy o kontakt.

Tak na poważnie(j).

Sekcja Luźno Przy Smarze traktuje o pewnym (kolejnym) celebrycie, który koniecznie musiał pochwalić się zdjęciem z zapieprzania wynajętym samochodem.

Co się jeszcze musi stać żeby miało się coś zmienić? To pytanie nie do nas, lecz można je zadać temu Panu (dane kontaktowe dostępne po kliknięciu).

To by było na tyle.

Uprzejmie dziękujemy za uwagę i przepraszamy za poślizg w publikacji (wiecie – wakacje). Tym niemniej zapraszamy serdecznie do naszych profili w mediach społecznościowych, gdzie nieustannie czekamy na Wasze pomysły, komentarze, sugestie.

Trzymajcie się ciepło i do usłyszenia za tydzień – tym razem już na pewno w piątek, o siódmej rano.

Pozdrawiamy,
Adam i Ludw


Instagram: @LuznoPrzyKawie
Twitter: @LuźnoPrzyKawie
Facebook: @LPKpodcast
Projekt okładki: Ludwik Chybiński
Identyfikacja wizualna: Michał Ślusarski
Głosy: Adam Borodo,Ludwik Chybiński
Podkład muzyczny: O S C A R
Grupa Telegram i WhatsApp