Luźno przy Kawie. Z prądem. Choć dziś piątek – nie o takim prądzie będzie. Miłośnikom motoryzacji, szczególnie tej futurystycznej – dedykujemy przydługi, choć wciąż – interesujący – segment, który – za sprawą czasu trwania, stał się motywem głównym. Tytułowym.

There are 9 milion bicycles…podcast listeners

in Beijing. Żarcik – w Polsce! Bardzo ciekawe statystyki przywlókł do studia Adaś. Wg badań Tandem Media podcastów w Polsce słucha prawie dziewięć milionów osób. Gratulacje dla Was, że wybraliście nasz spośród wielu innych, równie ciekawych.

Spragnionych większej ilości „podcastów w liczbach” odsyłamy do artykułu z „Nowego Marketingu”, w którym odnajdziecie to, czego szukacie.

Męczące życie w cyfrowym świecie.

Adam mnie w tym tygodniu lekko podpuścił. Dobrze wie, że lubię ponarzekać. Toteż część dzisiejszego odcinka poświęciliśmy dziwnym praktykom serwisu www.lensdump.com. Zbanowali nas szybciej niż przyspiesza elektryczny Mercedes. Trzeba jednak przyznać, że w dziedzinie obsługi klienta, asertywności i dyplomacji, widać jakość i różnicę w postępowaniu firm spoza naszych granic.

Z prądem.

21.08.2021r, jako reprezentacja „Luźno Przy Kawie”, uczestniczyłem w bardzo ciekawym wydarzeniu pt. EQ TOUR 2021, organizowanym przez salon Mercedes-Benz BMG Goworowski w Gdyni.

Niestety – już tak mam, że jak o autach zacznę, to raczej trzeba wyłączyć nagrywanie niż rozmowę probować przenieść na inne tory. Także zmuszeni będziecie do wysłuchania refleksji, wniosków i sugestii w tym temacie właśnie. Gdyby się tak zdarzyło, że po odsłuchaniu odcinka poczujecie niedosyt – uprzejmie zapraszamy na naszego bloga, gdzie oprócz tekstu są jeszcze obrazki.

Wytrzymali?

Jeśli tak – pozostaje nam podziękować za wytrwałość. Czy o samochodach już wystarczy? Dajcie znać na Instagramie, Facebooku, mailem, gołębiem etc.

Zapraszamy też do naszej grupy na WhatsAppie – ostatnio nawet można sobie porozmawiać o miodzie i pasiekach. Nie tylko cyfrowo w Luźno Przy Kawie.

Za tydzień – setka. Kiedy to minęło, kto to widział… Dzięki!