COVID-19, FakeNews i nasza produktywność

20 marca 2020

Cześć! Ufff… jest piątek i mamy dla was gorący, promieniujący odcinek #LPKpodcast. Jest dość poważnie – bo o KoronnymWirusie ?. Stwierdziliśmy, że trzeba poruszyć temat bo jakoś tak szaro, buro bo wszyscy siedzą w domu. A my chcemy trochę pogadać jak to sadzenie można zamienić w produktywność i jak ogarnąć ilośc bezsensownych wiadomości, które nie zawsze są prawdziwe.

Staramy się z Michałem przekonać was do ogarnięcia pracy w domu trochę bardziej serio – jest pewnie zdecydowanie więcej osób, które znają się na tym lepiej ale opowiadamy wam jak my staramy sobie z tym poradzić. Wstań, wyszykuj się jak do pracy, pracuj, zaczekuj listę, spisz co jutro i dalej to samo.

Zastanawialiśmy się też po co wszystkim tyle tego papieru toaletowego? Może wy wiecie! Napiszcie w komentarzach – dla najlepszego komentarza uwaga! Aż dwie rolki, trójwarstwowego papieru toaletowego – towar, który zaraz zacznie być rarytasem jak ser pleśniowy prosto z Włoch – chyba nie jest to dobry przykład, albo jak Dobre wino z Francji – to chyba też nie.

Dzięki, że z kawą jesteście cały czas z nami!

Dobrego weekendu!
I pamiętajcie myjcie dokładnie ręce ?.

Pozdrawiamy,
Adam i Michał.

Ps. programy:

  • TODOIST – program do magii checklisty
  • COVID-19Tracker – fajna mapa