Nam również udzieliła się aura wiosenna. Atmosfera relaksu, zabawy, frajdy i ogólnie pojętego czasu wolnego. Toteż dzisiejszy odcinek postanowiliśmy rozpocząć konkursem. Temat: DDMA+W.

Konkurs polega na tym, że czekamy na najbardziej kreatywne rozwinięcie skrótu – DDMA+W. Konkurencja jest silna – w trakcie transmisji nagrania na Clubhouse dostaliśmy kilka propozycji – wszystkie znakomite.

Otwórzcie głowy, wysilcie kreatywność i przesyłajcie swoje propozycje. A jeśli chcielibyście kolejny odcinek przesłuchać na Clubhouse właśnie – zapraszamy do grupy na WhatsApp i Telegram. Tam znajdziecie dalsze wskazówki 🙂

W dzisiejszym odcinku Luźno Przy Kawie:

Sesja nagraniowa odcinka #73 zbiegła się z jakże interesującymi informacjami płynącymi prosto z Warszawy, z Ministerstwa Zdrowia. Inspiracja – mamy nadzieję – widoczna na okładce.

A skoro o informacjach interesujących mowa, w dzisiejszym odcinku dowiecie się:

Na jakim torze wyścigowym samochody stoją i nie jeżdżą?

Jaka firma oferuje instrukcje demontażu mebli?

Co wspólnego z TVP INFO ma Pan Tadeusz (z Kielc) i firma Sony (z Japonii)?

Co więcej?

Z rzeczy zwyczajowych: łapanie za słówka i uzależniona od aktualnego przepływu energii dynamika rozmowy. Z rzeczy technologicznych: Zażarte dyskusje o elektrycznej motoryzacji. Na przykład w takim wydaniu:

Koncept elektrycznego Hyundaia zestawiliśmy elegancko z aktualnymi kosztami „tankowania” prądem w zaśnieżonym stanie Texas. Drogo? Przeczytajcie na stronie motoguru.pl.

Sustainability

Coraz więcej miejsca w naszym podkaście przeznaczamy na eko-zagadnienia. Dlaczego by nie? Tym razem dwa słowa o zmianach w polityce marki Orange, a także o Starbucks, która to sieć testuje słomki produkowane z przetworzonych fusów po kawie.

Tematyka zrównoważonego rozwoju jest coraz częściej poruszana przez nas w podcaście. W sekcji blogowej #LPK znajdziecie ostatni wpis (#6), w którym w paru słowach piszemy o motoryzacji wegańskiej. Zajrzyjcie do MINI – 100% Vegan.

(lekko) przerażające technologie najnowsze

Dziękujemy za poświęcenie czasu na odsłuchanie siedemdziesiątego trzeciego odcinka. Życzymy Wam niezmiennie udanego weekendu, tygodnia, życia.

Pozdrawiamy,
Adam i Ludwik


Instagram: @LuznoPrzyKawie
Twitter: @LuźnoPrzyKawie
Facebook: @LPKpodcast
Projekt okładki: Adam Borodo
Identyfikacja wizualna: Michał Ślusarski
Głosy: Adam Borodo, Ludwik Chybiński
Podkład muzyczny: O S C A R
Grupa Telegram i WhatsApp