Okrzyki te specjalnie dla Was, za to że jesteście z nami. Dzisiejszy odcinek dodatkowo wsparty został efektami dźwiękowymi z głębokich odmętów Internetu. Komu czasami w duszy nie gra AirHorn niech pierwszy rzuci kamieniem.

Dzień dobry

Osiemdziesiąty ósmy odcinek podcastu Luźno Przy Kawie – oprócz tego, że ładnie się zgrywa liczbowo – obfituje w dźwiękowe efekty rodem z naprawdę dalekich odmętów Internetu.

Gorąco zachęcamy do znalezienia własnych ulubieńców na stronie www.myinstants.com.

Bravo.

Serdecznie dziękujemy Kubie za nadesłane efekty domowych kulinarnych eksperymentów. Jak to wygląda w Waszych domach? Czy pandemia COVID-19 sprawiła, że chętniej podejmujecie się prób przygotowania potraw, które zazwyczaj jedliście w knajpach i knajpeczkach?

Bravo!

Kolejne słowa uznania należą się grupie Allegro za świetną próbę integracji paczkomatów automatów paczkowych z otaczającą je przestrzenią publiczną. O ile o zrównoważonych metodach ich zasilania można tylko napomknąć, o tyle za sam pomysł na „wtopienie” umiarkowanie atrakcyjnych w formie końcowych ogniw sprzedaży wysyłkowej w „tkankę” miejską należą się gromkie brawa.

Automat paczkowy grupy Allegro w Warszawie. Bravo, Bravissimo!
Prawda że eleganckie? Źródło: www.inmagazine.pl

Bravissimo!

*slow hand clap* dla Pana Instagrama za „wytłumaczenie” działania portalu. Dużo słów, mało treści. Nic nie rozumiemy. A Wy?

Potrzebujemy Cię w naszym składzie.

Nasz apel wyrażony jest poniżej umieszczonym przyciskiem.

Można sobie wcisnąć dla większej motywacji.

Gorąco zapraszamy na nasze profile na Facebooku i na Instagramie.

Zachęcamy do wszelkiej formy aktywności, nawiązywania kontaktu, podejmowania dyskusji:

To by było na tyle.

Dziękujemy za dzisiaj. Mamy nadzieję, że osiemdziesiąty ósmy odcinek Wam się podobał. Do usłyszenia za tydzień, w piątek, punktualnie o siódmej rano.

Pozdrawiamy,
Adam i Ludw


Instagram: @LuznoPrzyKawie
Twitter: @LuźnoPrzyKawie
Facebook: @LPKpodcast
Projekt okładki: Ludwik Chybiński
Identyfikacja wizualna: Michał Ślusarski
Głosy: Adam Borodo,Ludwik Chybiński
Podkład muzyczny: O S C A R
Grupa Telegram i WhatsApp