Jak rdzennie szwedzkie są klopsiki serwowane z żurawiną, tak równie efektownym klopsem zakończyła się przygoda polskiej reprezentacji na Euro 2021 2020.

W pierwotnie planowanym odcinku usłyszeć mieliście okazjonalne: „(Ale) Urwał!” lub inne: „Ajezusmaria”. A to dlatego, że zwyczajowy nasz dzień nagraniowy przypadł na dzień meczowy – Polska-Szwecja.

Okazało się jednak, że technologia – choć przez redaktora Borodo kochana bezgranicznie – lubi płatać figle. Toteż nici z wyjątkowej pamiątki odcinka nagranego w trakcie „Meczu o Wszystko”. Tym niemniej:

Skoro wynik znany…

…pozostaje podsumować. To może posłużymy się Twitterem:

Przynajmniej przed meczem mogliśmy sobie zerknąć na ładną marketingową grę IKEA:

Ale nie o tym.

Spragnionym odcinka poświęconego rozgrywkom piłkarskim uprzejmie wskazujemy epizod poprzedni – #89 – Nic się nie stało.

Dzisiejszy rozpoczynamy raportem z plaży, przygotowanym oczywiście przez naczelnego urlopowicza, plażowicza, bywalca miejsc rozmaitych. Pierwszy kwadransik to impresje prosto z upalnej Białogóry.

Dalej już bardziej cyfrowo:

Sekcja bezpieczna.

Zważywszy na ostatnie doniesienia z obozu rządowego, segment traktujący o bezpieczeństwie w cyfrowym świecie powinien chyba zagościć jako cykliczna część podcastu.

Rozmawiamy zarówno o tym co wycieka z okolic warszawskiej ulicy Wiejskiej, jak i o tym, co może wypłynąć przy okazji zakupów w centrach handlowych.

Spragnionych dostępu do wspomnianych grup na Telegramie zapraszamy do kontaktu na naszych mikro-spędach. Na przykład tutaj: LPK-TELEGRAM, LPK-WHATSAPP

I cóż, że ze Szwecją?

Nic – oczywiście. Życie toczy się dalej. Dalej zachęcamy Was do wspierania nas na naszych kanałach w mediach społecznościowych, dalej zachęcamy do żywej interakcji, przesyłania interesujących Was tematów i zagadnień.

Z nowości – Newsletter.

Jest taki plan, że jak się zapiszecie do Newslettera to będziemy Wam przesyłać opis odcinka przed jego oficjalną publikacją. Czasami nawet postaram się osobiście napisać coś więcej i innego, tak specjalnie dla Was.

https://www.getrevue.co/profile/luznoprzykawie

Uprzejmie dziękujemy za uwagę, po raz wtóry zachęcamy do dyskusji, krytyki, polemiki. Trzymajcie się ciepło i do usłyszenia za tydzień, w piątek, punktualnie o siódmej rano.

Pozdrawiamy,
Adam i Ludw


Instagram: @LuznoPrzyKawie
Twitter: @LuźnoPrzyKawie
Facebook: @LPKpodcast
Projekt okładki: Ludwik Chybiński
Identyfikacja wizualna: Michał Ślusarski
Głosy: Adam Borodo,Ludwik Chybiński
Podkład muzyczny: O S C A R
Grupa Telegram i WhatsApp