Ostatnimi czasy temperatura nie jest zbyt łaskawa dla tych, którzy ciężej znoszą upały. Stąd też oczywistym rozwiązaniem wydają się być spodnie z nogawką krótszą, popularnie zwane szortami. Jest gorąco – wrzucamy szorty. Proste?

Otóż nie tym razem.

Portale plotkarskie (serio, ciężko było znaleźć inne źródło) donoszą o „kontrowersyjnej” wypowiedzi dr Ireny Kamińskiej-Radomskiej. Oto „ekspertka od etykiety” naraziła się sporej części internetowej (zapewne – nie tylko) społeczności za sprawą opinii na temat noszenia krótkich spodni przez mężczyzn.

Choć po nas niespecjalnie to widać, mamy swoje modowe upodobania, a nawet – zasady – którymi staramy się w życiu tekstylnym kierować.

Macie podobnie? Jaki macie stosunek zarówno do powyższej wypowiedzi, jak i do tematu ogólnie? Dajcie znać.

Anegdota: Mówi się, że dżentelmeni przed dwunastą nie piją alkoholu. Podobno jednak dzieje się tak, ponieważ przed dwunastą nie wstają.

Cebula w X-KOM i w McDonald’s.

W poprzednim odcinku – #90 – I cóż, że ze Szwecją? wspominaliśmy o ciekawej cebulowej akcji X-KOM. Rozwiązanie zagadki pt. Komu udało się zapłacić cebulą i za co? znajdziecie tutaj:

Z kolei w odcinku numer 82 – Od Słuchaczy – dla Słuchaczy omawialiśmy kontrowersje powstałe wokół pewnej reklamy McDonald’s. Minęło parę chwil i pojawiło się oficjalne stanowisko Komisji Etyki Reklamy. Spot ma naruszać zasady Kodeksu Etyki Reklamy. W jaki sposób? O tym możecie przeczytać na portalu Marketing Przy Kawie.

Pozdrawiam, dziękuję, miłego dnia.

To rzekomo najczęsciej używane na polskim Facebooku sformułowania. Zdziwieni?

Na całe szczęście polski Twitter równoważy zbyt cukierkowo-uprzejmą atmosferę swoimi najczęściej używanymi frazami, do których należą:

  • „polski ład”,
  • „rząd Polski”,
  • „polska przestrzeń powietrzna”,
  • „kadra Polski”,
  • „polski konflikt z Czechami”,
  • „Poczta Polska”,
  • „polscy lekkoatleci”.

Bardzo ciekawe badanie ruchu w polskiej sferze mediów społecznościowych to efekt pracy zespołu SentiOne. Ciekawych innych interesujących wniosków sugerujemy dosłuchanie odcinka do końca i odwiedzenie bloga SentiOne.

Tymczasem za wielką wodą.

Szybki internetowy wypad za ocean i przodująca we wszelkiej maści twórczych kreacjach nasza ulubiona marka IKEA. Tym razem jej kanadyjski oddział zaprezentował kolekcję kanap inspirowaną Pride Month, a donosi o tym portal NowyMarketing.

Do usłyszenia.

Żegnamy się z Państwem powyższym obrazkiem. Z Euro, a jakże. Może jednak ta Coca-Cola wcale nie taka zła?

Żarcik – pijcie wodę. A G U A. Pan Ronaldo wie co dobre, choć w turnieju udziału już nie bierze.

Zapraszamy na nasze profile w mediach społecznościowych [linki poniżej] – czasami znajdziecie tam coś ciekawego, a prawie zawsze znajdziecie tam red. Borodo, który do przedniej kamery w telefonie mówi częściej niż do własnej rodziny.

Trzymajcie się ciepło i do usłyszenia za tydzień.

Newsletter

https://www.getrevue.co/profile/luznoprzykawie

Pozdrawiamy,
Adam i Ludw


Instagram: @LuznoPrzyKawie
Twitter: @LuźnoPrzyKawie
Facebook: @LPKpodcast
Projekt okładki: Ludwik Chybiński
Identyfikacja wizualna: Michał Ślusarski
Głosy: Adam Borodo,Ludwik Chybiński
Podkład muzyczny: O S C A R
Grupa Telegram i WhatsApp