Tak naprawdę to – facebUg, jako że to właśnie szereg błędów spowodował, że część ludzkości nie wiedziała co ze sobą zrobić, u innej zaś huk otwieranego szampana zagłuszał wszelkie inne dźwięki. Gdzie byliście Wy kiedy Facebook przestał działać?

Pewnie w domu, gdzie w poniedziałkowy wieczór każdy przykładny obywatel być powinien. Usługi ostatecznie przywrócono, niesmak jednak pozostał. Tym bardziej, że szum wokół problemów z dostępnością przysłonił nieco informacje ujawnione przez Panią Frances Haugen.

Sygnalistka

Pani Haugen wykazała się nie lada odwagą najpierw wyprowadzając, a następnie – ujawniając niewygodne i momentami szokujące informacje prosto ze środka Facebooka.

Słuchaczy swobodnie porozumiewających się w języku angielskim odsyłamy do podsumowania materiału przygotowanego przez redakcję programu 60 minutes.

Pozostałe tematy odcinka:

I wiele więcej

W, tak zwanym, międzyczasie.

Uprzejmie dziękujemy za uwagę, a także za aktywność podczas przedpremierowej transmisji na naszym Facebooku. Do odwiedzenia tegoż serdecznie zapraszamy, podobnie jak do zerknięcia na Instagram.

O ile jest tu ktoś, kto faktycznie marzy o tym, by głowa Adama Borodo nadawała doń jeszcze częściej.


https://open.spotify.com/episode/1pqNfcCHuYWvWvmmH41KhB?si=CL-zLWlYRYCVW0wUrbFP9w&dl_branch=1