Luźno przy Clubhouse – zapowiadał tydzień temu Adam. Tak też się stało i pilotażowo postanowiliśmy udostępnić naszą nagrywkę na żywo w aplikacji Clubhouse.

Jeśli do dzisiaj nie wierzyliście, że jedną z idei przyświecającej podcastowi Luźno przy Kawie jest brak montażu i luźna forma, to dzisiaj będziecie mieli okazję tego doświadczyć.

Okazało się, że Clubhouse to bardzo ciekawa możliwość na interakcję ze słuchaczami (intencjonalnymi i przypadkowymi). Oto zupełnie przypadkiem dołączył do nas Paweł Kwiatkowski, twórca Podcastu o Kawie. Bardzo miło nam się rozmawiało, choć była to nasza pierwsza podcastowa interakcja. Zachęcamy do sprawdzenia Podcastu o Kawie – oczywiście już po odsłuchaniu Luźno Przy Kawie.

Przerywnik humorystyczny: Pozdrawiamy tego gentlemana

I tego również

Trzeba uważać w co się kopie.

Paczkomat – SmartBox

Czy zastanawialiście się kiedykolwiek jaką unikalną funkcjonalność może przynieść interpretacja Paczkomatu w wykonaniu Poczty Polskiej?

Tak, awizo. Kto by pomyślał?

AR w służbie człowiekowi;

Dziękujemy Oli za kontakt w sprawie powiązań między rozwiązaniami z zakresu rozszerzonej rzeczywistości (AR) i światem kultury i sztuki. W 68 odcinku – Coffee Comeback – wspominaliśmy o projekcie MET Unframed. Okazuje się, że rzeczywistość rozszerzona może być pomocna np. artystom, którzy poszukują nowych kanałów sprzedaży swojej sztuki. Za pomocą aplikacji ALL WORLD możemy spróbować czy na naszej ścianie nośnej równie znośnie będzie się niósł i wisiał dany obraz lub inny plakat. Ja takiego świata jeszcze nie rozumiem, ale już mi się podoba. Dla chętnych – do sprawdzenia.

Adam twierdzi, że technologię AR można sprawdzić na sobie używając aplikacji IKEA. Zatem pytanie następujące: kto poniższe miał i pamięta ?

Wersalka IKEA Beddinge z czarnym pokryciem.
IKEA BEDDINGE. Od lat wielu symbol nocy (nie)przespanych.

Ja miałem i nie wspominam najlepiej. Wolę bardziej stabilne konstrukcje. Przy okazji: Czy można sofę Beddinge nazwać w e r s a l k ą? Czekamy na opinie.

Cóż więcej?

To co możecie przeczytać powyżej to zajawka na temat poruszonych wieści i innych nowości. Spójnej całości doświadczyć możecie przesłuchując Luźno przy Clubhouse od początku do końca.

Zapraszamy serdecznie do dołączania do naszej grupy na WhatsApp i Telegram, jak i do aktywnego podłączenia i uczestnictwa w nagrywaniu odcinków na Clubhouse. Chcecie zaproszenie? Piszcie, odzywajcie się, podnoście ł a p k i w g ó r ę.

Życzymy Wam wspaniałego tygodnia.

Pozdrawiamy,
Adam i Ludwik


Instagram: @LuznoPrzyKawie
Twitter: @LuźnoPrzyKawie
Facebook: @LPKpodcast
Projekt okładki: Adam Borodo
Identyfikacja wizualna: Michał Ślusarski
Głosy: Adam Borodo, Ludwik Chybiński
Podkład muzyczny: O S C A R
Grupa Telegram i WhatsApp